1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną, czyli Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Rozpocznie się Liturgią Słowa, następnie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończenie o godzinie 17.30 Koronką do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Dzisiaj obchodzimy również 2 rocznicę śmierci ks. Krzysztofa Rutkowskiego, zachęcamy do modlitwy za naszego duszpasterza.
  2. Wolontariusze Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta po Mszach św. będą rozdawać ulotki z prośbą o wsparcie finansowe z załączonym drukiem wpłaty na rzecz placówek zajmujących się osobami bezdomnymi. Koło Wrocławskie Towarzystwa prowadzi 6 takich placówek, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet a także dla matek z dziećmi. Serdecznie zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego- Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do modlitwy za dzieci nienarodzone. Zachęcamy także do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00.
  4. Na Modlitwę Uwielbiania z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek 10 kwietnia po wieczornej Eucharystii około godziny 18.40 do naszego kościoła parafialnego.
  5. Odbiór strojów komunijnych odbędzie się w sobotę 14 kwietnia I grupa z 13 maja o godzinie 11.00 a grupa z 20 maja o godzinie 12.00.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną (15 kwietnia). Słowo Boże w tym dniu będzie głosił ks. prof. Ryszard Zawadzki, biblista i kierownik Studium Języków Biblijnych i Nowożytnych Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Przy skarbonie pod filarem przygotowane są kartki, na których przez cały tydzień można zapisywać pytania dotyczące wszelkich wątpliwości, kontrowersji i niejasności z jakimi możemy się spotkać w trakcie lektury Pisma Świętego. Kartki można wrzucać do przyszłej niedzieli do skarbony. O godzinie 17.00 odbędzie się nabożeństwo Słowa Bożego w kościele, podczas którego ks. Ryszard będzie odpowiadał na zadane pytania.
  7. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 22 kwietnia ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
  8. Nowo powstająca Szkoła Podstawowa nr 7 przy al. Brücknera 12 (do tej pory Gimnazjum nr 39) ogłasza nabór do klas pierwszych w roku szkolnym 2018/2019. Więcej informacji na plakacie i ulotkach przy wejściu do kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM i NIEDZIELI tematami numeru są życie Siostry Faustyny Kowalskiej oraz Boże Miłosierdzie jako ratunek dla człowieka i świata.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego na drugi tydzień przeżywania radości Zmartwychwstania Pańskiego.