1. Przeżywamy Niedzielę Najświętszej Trójcy. Na Mszy św. o godzinie 11.00 przeżywamy rocznicę I Komunii świętej. O godzinie 17.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  3. Na nabożeństwa majowe w tygodniu zapraszamy po wieczornej Eucharystii. Ostatnie majowe będzie odprawione w przed rozpoczęciem procesji Bożego Ciała.
  4. Na czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy przez cały miesiąc czerwiec w tygodniu po wieczornej Eucharystii a w niedzielę o godzinie 17.15.
  5. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa obchodzimy w najbliższy czwartek 31 maja. Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Procesja do czterech ołtarzy wyruszy po Eucharystii o godzinie 11.00. Spotkanie osób zaangażowanych w organizację procesji oraz przygotowanie ołtarzy odbędzie się w środę po wieczornej Eucharystii oraz nabożeństwie majowym. Zapraszamy wszystkie dziewczynki pierwszokomunijne, rocznicowe i które chcą sypać kwiatki podczas procesji i przez całą oktawę Bożego Ciała na próbę we wtorek po wieczornej Mszy św. Prosimy o przynoszenie do salek parafialnych przez cały tydzień kwiatków do sypania.
  • Pierwszy ołtarz przy plebanii przygotowuje Wspólnota Charyzmatyczna
  • Drugi ołtarz przy ulicy Kętrzyńskiej przygotowują Akcja Katolicka i mieszkańcy ulicy Kętrzyńskiej
  • Trzeci ołtarz przy ulicy Giżyckiej przygotowują Domowy Kościół oraz mieszkańcy ulicy Giżyckiej
  • Czwarty ołtarz pod krzyżem misyjnym przygotowują rodzice dzieci pierwszokomunijnych

W oktawie Bożego Ciała po wieczornej Eucharystii i nabożeństwie czerwcowym procesja wokół kościoła.

1. Zachęcamy do udziału w koncercie uwielbieniowym pt. wNieboGłosy, który po raz drugi odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała o godzinie 19.00 na pl. Wolności we Wrocławiu.
  2. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach a ks. Krzysztof w sobotę.
  3. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00 a po niej na nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia i zmianę tajemnic różańcowych.
  4. XI Święto Dziękczynienia będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę 3 czerwca. Po Mszach św. przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  5. Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię Świętą zapraszamy na spotkanie organizacyjne w niedzielę 3 czerwca po Mszy św. o godzinie 11.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
  6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie osób, które w ciągu istnienia naszej parafii należały bądź należą do Liturgicznej Służby Ołtarza w niedzielę 3 czerwca o godzinie 15.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
  7. Rodziny z naszej parafii zapraszamy w sobotę 9 czerwca na wyjazd do schroniska Orle w Jakuszycach. Wyjazd po Mszy św. o godzinie 9.00, powrót do Wrocławia około godziny 20.00. Zapisy u Elżbiety Gładkiej (kontakt na stronie internetowej i facebook’u).
  8. Caritas Archidiecezji Wrocławskiej organizuje wypoczynek w Łebie dla Seniorów i nie tylko. Szczegóły w gablocie przed kościołem.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NIEDZIELI oraz w GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy między innymi o uroczystości Bożego Ciała podczas której wierni publicznie oddają cześć Jezusowi obecnemu w eucharystycznych postaciach chleba i wina.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli. W tygodniu, w którym przeżywamy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa owocnego odkrywania tajemnicy obecności Jezusa w Eucharystii. Razem z rodzicami dziękujemy za dzieci, które obchodzą I Rocznicę Komunii Świętej.