1. Przeżywamy 15 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską dziękujemy pochodzącemu z naszej parafii dk. Jakubowi Sadzyńskiemu.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian, w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Na Mszę św. o godzinie zapraszamy Różę MB Szkaplerznej a następnie na spotkanie członków grupy.

w piątek uroczystość bł. Czesława, prezbitera – głównego patrona miasta Wrocławia. Msza św. o godzinie  18.00 w intencji zamówionej przez Żywy Różaniec za ks. Czesława Przeradę poprzedniego proboszcza. Pamiętajmy o naszym duszpasterzu w modlitwach.

1. Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku z przypadającym w środę 25 lipca wspomnieniem św. Krzysztofa  ̶  patrona kierowców odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 lipca po każdej Mszy św. W tym dniu będą także zbierane ofiary do puszek w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr na środki transportu dla misjonarzy.
  2. Polecamy lekturę prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli
  3. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Dzień Pański i wakacyjny wypoczynek. Serdeczne życzenia składamy wszystkim, którzy przeżywają imieniny czy urodziny.