1. Przeżywamy 16 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy ks. dr. Kacprowi Radzkiemu rektorowi Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. W związku z przypadającym w tym tygodniu XIX Ogólnopolskim Tygodniem św. Krzysztofa patrona kierowców dzisiaj po Mszach św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli na parkingu przed kościołem. Do puszek zbierane będą ofiary w ramach akcji św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr na środki transportu dla misjonarzy. Pieniądze zostaną przekazane dla MIVA Polska działającego przy Komisji Episkopatu Polski do Spraw Misji.
  3. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. Msze św. w niedziele bez zmian, w tygodniu w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym może ulec zmianie, dlatego prosimy o zapoznanie się z planem wywieszonym w gablocie i na konfesjonale.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy

we wtorek św. Kingi, dziewicy

w środę św. Jakuba Apostoła

1. Msza św. w intencji ks. Krzysztofa z okazji imienin zamówiona przez Żywy Różaniec będzie odprawiona 25 lipca o godzinie 18.00. W tym dniu modlimy się także za pochodzącego z naszej parafii diakona Jakuba Sadzyńskiego.
  2. Zachęcamy do wakacyjnego czytania prasy katolickiej. Dostępne są tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku. Podczas wakacji pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Eucharystii. Zwróćmy uwagę na właściwy strój kiedy udajemy się do kościoła.