1. Przeżywamy 25 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Od dzisiaj grupa naszych Parafian wraz z ks. Janem jest na pielgrzymce w Lourdes gdzie między innymi modli się w intencji naszej parafii. O godzinie 17.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio z ucałowaniem Jego relikwii.
  2. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Przy rozbiórce zadaszenia wokół naszego kościoła w ubiegłą sobotę pomagało 12 mężczyzn z naszej parafii. Serdecznie dziękujemy tym Parafianom za aktywne włączenie się w prace rozpoczynające rozbudowę naszej świątyni. W ostatnim czasie otrzymaliśmy pozwolenie na rozpoczęcie budowy i w związku z tym na początku października rozpoczniemy wylewanie fundamentów.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w czwartek św. Wincentego à Paulo, prezbitera.

w piątek św. Wacława, męczennika.

w sobotę Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

1. Rodziców i dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w przyszłą niedzielę 30 września na Mszę św. o godzinie 11.00 a następnie na spotkanie organizacyjne do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
  2. Kandydatów, którzy przygotowywali się do sakramentu bierzmowania
    w ubiegłym roku szkolnym zapraszamy w niedzielę 30 września na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy na tę Mszę św. i spotkanie również młodzież z 3 klas gimnazjum, 8 klas szkoły podstawowej oraz wszystkich, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania a chcą się przygotowywać do niego w bieżącym roku szkolnym.
  3. Dzień Skupienia dla Kobiet Świetne czy święte, czyli rzecz o ciele odbędzie się w naszej parafii w sobotę 6 października. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 9.00.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w GOŚCIU NIEDZIELNYM i w NIEDZIELI przeczytamy między innymi artykuły z życia naszej Archidiecezji.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę oraz cały nadchodzący tydzień. Wszystkim obchodzącym
    w najbliższym czasie urodziny, imieniny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia.