1. Przeżywamy 27 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Jest to Niedziela Adoracyjna dlatego po każdej Mszy św. modlimy się przed Najświętszym Sakramentem jedną tajemnicą różańca.
 2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy przez cały miesiąc październik. W niedziele o godzinie 17.00; w tygodniu o godzinie 17.30 a później wieczorna Msza św.
 3. Rozpoczęły się prace związane z wylewaniem fundamentów pod rozbudowę naszego kościoła. W związku z tym przez około miesiąc nieczynne będzie główne wejście do naszego kościoła. Dziękujemy za wyrozumiałość i życzliwość dla podjętego dzieła.
 4. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 5. Na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek 9 października po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła. Szczególnie na tę modlitwę zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 6. Spotkanie redakcji czasopisma parafialnego U Pani Ostrobramskiej odbędzie się w czwartek o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 7. 39 Piesza Pielgrzymka Wrocławska do św. Jadwigi w Trzebnicy pod hasłem Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego wyrusza w sobotę 13 października sprzed naszego kościoła o 6.00. Nasza parafia jak w ubiegłych latach przyłączy się do jednej z grup pielgrzymkowych przy moście Trzebnickim. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. o godzinie 16.30 przy Bazylice Trzebnickiej. Powrót możliwy jest autobusami lub szynobusem. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii.
 8. Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie odbędzie się w sobotę 13 października. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 w szczególności członków Róży MB Fatimskiej. Po Eucharystii nabożeństwo w kościele. Po nabożeństwie zapraszamy członków grupy na spotkanie do salki Zygmunta Jaroszka. W tym dniu nie będzie różańca o godzinie 17.30 a będziemy odmawiali go w czasie nabożeństwa.
 9. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 21 października ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
 10. XVIII Dzień Papieski Promieniowanie ojcostwa będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę. Po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży.
 11. Kancelaria parafialna od tego tygodnia we wtorki będzie otwarta od godziny 16.30 do 17.30. W środy i czwartki bez zmian.
 12. Sakrament bierzmowania w tym roku w naszej parafii jest zaplanowany na 23 października. Szafarzem bierzmowania będzie Bp Jacek Kiciński
 13. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Jest również czasopismo dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ z ciekawymi artykułami o Eucharystii.
 14. Wszystkich Parafian i Gości zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych i rozważania najważniejszych tajemnic naszej wiary. Życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
 15. Z naszej parafialnej wspólnoty w ostatnim czasie do wieczności odeszli: † Janusz Rogoziński (71 lat), Lidia Gierek- Raźny (72 lata), Zdzisława Kiełpińska Cios (83 lata), Henryka Lewandowska (69 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…