1. Przeżywamy 30 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
 2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy do środy włącznie: dzisiaj o godzinie 17.00 a w tygodniu o godzinie 17.30 i później wieczorna Msza św.
 3. Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w czwartek 1 listopada. Msze św. według porządku niedzielnego o 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W tym dniu nawiedzamy cmentarze oraz modlimy się za naszych bliskich zmarłych.
 4. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny przeżywamy w piątek 2 listopada. Msze św. o godzinie 8.00, 15.00, 18.00 i 19.30. Ostatnia Eucharystia będzie sprawowana jako zbiorowa, na którą można jeszcze składać intencje Mszy św. za zmarłych. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod następującymi warunkami: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św. oraz pomodlić się w intencjach Ojca Świętego.
 5. Nabożeństwa za zmarłych z modlitwą wypominkową rozpoczną się w piątek 2 listopada o godzinie 17.00. Zachęcamy do tej tradycyjnej formy modlitwy za naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności. Wypisane kartki z imionami naszych zmarłych prosimy wrzucać w kopercie na tacę, składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Przy tej okazji składamy też tradycyjną ofiarę. Szczególnie w listopadzie zachęcamy do zamawiania intencji Mszy św. za naszych zmarłych w zakrystii po Mszach św. lub w kancelarii parafialnej. Porządek nabożeństw zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u. (odczytany plan do niedzieli)
 6. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach a ks. Maciej w sobotę.
 7. Wspólnotę żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00 a po niej nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia i zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Modlitwa różańcowa w intencji naszej parafii od 2 do 10 listopada w poniedziałek i piątki o godzinie 7.30 a we wtorek, środę i czwartek po wypominkach.
 9. Trwa rozbudowa naszego kościoła, wylewane są fundamenty. Wszystkim wspierającym to dzieło modlitwami i ofiarami składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Kurs przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpoczyna się w naszej parafii w sobotę 10 listopada i potrwa przez cztery kolejne soboty. Szczegółowej informacje u duszpasterzy. Zapisy na parafialnej stronie internetowej.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w GOŚCIU NIEDZIELNYM i w NIEDZIELI znajdziemy artykuły dotyczące przeżywania uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych i refleksji nad przemijaniem ludzkiego życia w perspektywie życia wiecznego.