RORATY W OKRESIE ADWENTU od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w środy także o 6:15 a w soboty o godz. 9:00.

2 (niedziela) I NIEDZIELA ADWENTU. Rozpoczęcie nowego Roku Liturgicznego.

AKCJA CHOINKA, pomoc osobom potrzebującym z naszej parafii organizowana przez Parafialny Zespół Caritas. Na choince w kościele zawieszone są papierowe bombki z informacją, jakiej konkretnej pomocy możemy udzielić.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO OPŁATKÓW, a następnie ich rozprowadzanie przy wejściu do kościoła po każdej Mszy św. Zadbajmy, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zebrane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na cele remontowe w naszej parafii.

5 (środa) ŚWIĘTY MIKOŁAJ, patron dobroci zawita do naszego kościoła z okazji święta przypadającego 6 grudnia. Serdecznie zapraszamy dzieci naszej parafii na spotkanie z nim po Mszy św. o godz. 18:00.

11 (wtorek) MODLITWA UWIELBIENIA po wieczornej Mszy św. (p. E. i J. Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna).

13-16 (środa- niedziela) REKOLEKCJE ADWENTOWE. SZCZEGÓŁOWY PLAN zamieszczony na stronie internetowej i facebook’u.

ŚWIECE WIGILIJNEGO DZIEŁA POMOCY DZIECIOM będą rozprowadzane po Mszach św. od czwartku 13 grudnia.

16 (niedziela) SIANKO NA STÓŁ WIGILIJNY ministranci będą rozprowadzać po każdej Mszy św. przed kościołem. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz ministrancki.

24 (poniedziałek) WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO. Pasterki o godz. 21:00 i 24:00.

25 (wtorek) UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO. Porządek Mszy św. niedzielny (8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00).

26 (środa) DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT, ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA. Porządek Mszy św. niedzielny (8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00). Zebrane ofiary zostaną przekazane na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu oraz Papieski Wydział Teologiczny.

30 (niedziela) NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA.

31 (poniedziałek) MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU ze sprawozdaniem z działalności parafii w minionym roku a o godz. 17:15 Nabożeństwo Dziękczynne za rok 2017.