1. Przeżywamy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
    Z Papieżem Franciszkiem modlimy się o pokój na świecie. Dziękując Panu Bogu wraz z Parafianami i Gośćmi za przeżyty Rok Pański 2018 składamy najserdeczniejsze życzenia noworoczne: zdrowia, radości i spełnienia wszelkich zamierzeń. Aby Nowonarodzony Chrystus był z Wami w każdym dniu nowego roku, strzegł od złego i obdarzał swoim błogosławieństwem, pokojem oraz miłością. Niech Maryja Święta Boża Rodzicielka wstawia się za Wami drodzy Siostry i Bracia.
  2. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się w środę 2 stycznia. Będziemy mieli okazję do wspólnej modlitwy i rozmowy z Kapłanem. W Piśmie U Pani Ostrobramskiej, na STRONIE INTERNETOWEJ, na facebook’u i w gablocie znajduje się plan kolędy. Ministranci lub harcerki przed przybyciem księdza będą dzwonić do drzwi i informować o nadejściu Kapłana. Od poniedziałku do piątku kolęda będzie rozpoczynać się od godziny 16.30, natomiast w soboty i niedzielę od godziny 15.00. Msze św. w tygodniu w czasie wizyty duszpasterskiej będą odprawiane o godzinie 8.00 i 15.00, w soboty o 9.00 i 18.00, a w niedziele bez zmian. W tym roku w wizycie duszpasterskiej księżom pracującym w naszej parafii będzie pomagał misjonarz o. Adam Gut ze zgromadzenia werbistów, który w czasie Adwentu i Świąt posługiwał w naszej wspólnocie parafialnej. Niech wizyta duszpasterska będzie dla nas i naszej rodziny szczególnym oraz jedynym wydarzeniem w roku. W najbliższym tygodniu kolęda odbywać się będzie według następującego planu:

środa 2.01       Czajcza, Działdowska, Ełcka, Grajewska, Mokra, Olsztyńska, Rakowa

czwartek 3.01  Bociania, Kowalska, Szczygla       

piątek 4.01      Gęsia, Gołębia, Jaskółcza, Kukułcza, Kuropatwia, Kwidzyńska, Sikorcza, Szpacza

sobota 5.01     Mewia, Wilgowa, Wronia