1. Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją kolędy śpiewamy do 2 lutego. Za posługę słowa i pomoc duszpasterską dziękujemy ks. prof. Andrzejowi Tomko.
 2. Spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza oraz rodziców odbędzie się dzisiaj o godzinie 16.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 3. Msza św. w intencji osób zaangażowanych i sponsorów Festynu Parafialnego, który odbył się 17 czerwca 2018r zostanie odprawiona o godzinie 18.00. Śpiew podczas Eucharystii będzie prowadzić chór parafialny oraz schola dziecięca. Następnie zapraszamy na spotkanie w salce Zygmunta Jaroszka.
 4. Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie formacyjne.
 5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie otwarta tylko w środę od godziny 9.00 do 10.00. We wtorek i czwartek w godzinach popołudniowych będzie nieczynna. W pilnych sprawach można kontaktować się z księdzem od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godzinie 8.00 lub 15.00. Do południa można kontaktować się również na telefon parafialny.
 6. Do przyszłej niedzieli trwa jeszcze wizyta duszpasterska w naszej parafii. Ministranci lub harcerki przed przybyciem księdza będą dzwonić do drzwi i informować o nadejściu Kapłana. Od poniedziałku do piątku kolęda będzie rozpoczynać się od godziny 16.30, natomiast w sobotę i niedzielę od godziny 15.00. Msze św. w tygodniu w czasie wizyty duszpasterskiej będą odprawiane o godzinie 8.00 i 15.00 w sobotę o 9.00 i 18.00. W tym roku w wizycie duszpasterskiej księżom pracującym w naszej parafii pomaga misjonarz o. Adam Gut i ks. Witalij Cybulski. Osoby, które z różnych powodów nie mogły przyjąć Kapłana w ustalonym terminie mogą zgłosić w zakrystii po Mszach św. chęć przyjęcia w dodatkowym terminie w przyszłą niedzielę. Kolęda odbywać się będzie według następującego planu. PLAN KOLĘDY
 7. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 15 stycznia o godzinie 15.00.
 8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.
 9. Msza św. w intencji 4. Szczepu Wrocławskich Skautów Europy będzie odprawiona w przyszłą niedzielę 20 stycznia o godzinie 11.00. Dzieci i młodzież chętne do włączenia się do formacji harcerskiej będą mogły po Mszy św. w kościele uzyskać bliższe informacje o działalności Skautów Europy.
 10. Ostatniego już koncertu kolęd w tym roku w naszej parafii będziemy mogli wysłuchać
  w przyszłą niedzielę 20 stycznia po Mszy św. o godzinie 18.00. Wraz z ks. Jackiem Tomaszewskim młodzież z Zespołu Szkół nr XIV będzie śpiewać kolędy na góralską nutę. Serdecznie zapraszamy. 
 11. IV Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne pt. Ochrzczeni i Rozpaleni, czyli zawsze młodzi! odbędą się w dniach 26-27 stycznia (sobota-niedziela) w sali audytoryjnej Hali Stulecia. Poprowadzą je o. Antonello Cadeddu i o. Enrique Porcu z Brazylii. Zapisy i więcej informacji na www.karmelicibosi.pl oraz www.karmelicibosipowolania.pl.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w Niedzielę Chrztu Pańskiego odkrywania jak wielkim darem zostaliśmy obdarzeni przyjmując pierwszy sakrament w naszym życiu. Podziękujmy Panu Bogu za włączenie nas przez Chrzest Święty do wspólnoty Kościoła. Bądźmy wdzięczni naszym rodzicom i chrzestnym. Pamiętajmy o nich dzisiaj w modlitwie.