1. Przeżywamy 3 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Duchowo łączymy się z papieżem Franciszkiem i młodymi katolikami uczestniczącymi w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.
 2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  w czwartek św. Jana Bosko, prezbitera
 1. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) będziemy obchodzić w sobotę 2 lutego. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd a Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko. Serdecznie zapraszamy na Msze św. o godzinie 9.00 i 18.00. Przynosimy do kościoła świece, których płomień symbolizuje Jezusa Chrystusa – Światłość Świata. Podczas Eucharystii o godzinie 18.00 zostaną poświęcone świece dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. W tym dniu Kościół obchodzi również Dzień życia Konsekrowanego. Ofiary zebrane w sobotę na tacę zostaną przekazane na potrzeby zakonów klauzurowych.
 2. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach a ks. Maciej w sobotę.
 3. Zapraszamy Parafian w piątek po wieczornej Mszy św. do rozbierania choinek oraz szopki w kościele.
 4. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w piątek 1 lutego o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 5. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00, a po niej nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Na zakończenie zmiana tajemnic różańcowych.
 6. W pierwszą niedzielę lutego (przyszła niedziela) zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godzinie 17.00 modlitwą w ciszy, o godzinie 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
 7. Z okazji obchodów 30-lecia i organizowania wystawy prosimy Parafian o przyniesienie w kopertach zdjęć z lat 1987-1997 w niedzielę 3 lutego i przekazanie Panu Bogusiowi w zakrystii. Zdjęcia po zeskanowaniu zostaną zwrócone w kolejną niedzielę 10 lutego. Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na życzliwość ze strony Parafian.
 8. Ostateczny termin zapisów na parafialną pielgrzymkę do Gwadelupy upływa dnia 3 lutego. Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
 9. Młodzież z klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz starszą ze szkoły średniej serdecznie zapraszamy na spotkanie ewangelizacyjne młodych, które odbędzie się w sobotę 23 lutego w Hali Orbita we Wrocławiu. Zapisy po Mszach św. w zakrystii do czwartku 31 stycznia.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W GOŚCIU NIEDZIELNYM znajdziemy płytę z drugą częścią filmu Bóg nie umarł. W NIEDZIELI przeczytamy o kończących się Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień a rozpoczynającym ferie zimowe udanego wypoczynku.