2 (sobota) Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), Światowy dzień życia konsekrowanego. Msze św. o godz. 900  i 1800. W tym dniu przynosimy ze sobą świece, których płomień symbolizuje Jezusa Chrystusa- Światłość świata. Na Mszy św. o godz. 1800 nastąpi poświęcenie świec dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

5 (wtorek) Modlitwa Uwielbienia, po wieczornej Eucharystii. (p. E. i J. Gładcy oraz Wspólnota Charyzmatyczna)

10 (niedziela) NMP z Lourdes (11 lutego)- Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 1230.  Po błogosławieństwie Parafialny Zespół Caritas zaprasza na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Rodziny i przyjaciół osób starszych, chorych i samotnych prosimy o pomoc w przywiezieniu ich do kościoła.

19 (wtorek) Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszej świątyni.

23 (sobota) Dzień Skupienia dla Kobiet (p. Elżbieta Gładka)

23 (sobota) Kurs przygotowania do sakramentu Małżeństwa. Katechezy przedmałżeńskie będą odbywać się w soboty o godz. 1500. Kolejne spotkania: 2 marca, 9 marca i 16 marca. (p. M. Słaboń)

24 (piątek) Obchody Dnia Myśli Braterskiej  (4 Szczep Wrocławskich Skautów Europy)