1. Przeżywamy 4 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Błażeja po każdej Mszy św. będzie możliwość błogosławieństwa świecami. Możemy otrzymać specjalne błogosławieństwo połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła.
 2. W związku z pierwszą niedzielą miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie o godzinie 17.00 modlitwą w ciszy, o godzinie 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
 3. Dzisiaj mija ostateczny termin zapisów na parafialną pielgrzymkę do Gwadelupy. Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
 4. Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny w poniedziałek 4 lutego obchodzi 13. a Ksiądz Kardynał Henryk Gulbinowicz w piątek 8 lutego 49. rocznicę konsekracji biskupiej. Pamiętajmy o dostojnych Jubilatach w naszych modlitwach.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

we wtorek św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo chleba.

w środę Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 1. Na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek
  5 lutego po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
 2. Z okazji Światowego Dnia Chorego (wspomnienie MB z Lourdes) w niedzielę 10 lutego po Mszy św. o godzinie 12.30 zostanie udzielony sakrament chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po błogosławieństwie Parafialny Zespół Caritas zaprasza do salki ks. Zygmunta Jaroszka na spotkanie a w przypadku braku możliwości dojazdu do kościoła oferuje pomoc w transporcie. Osoby chętne do pomocy w organizacji tego dnia prosimy o kontakt z p. Justyną w zakrystii po Mszach św.
 3. Przygotowujemy się do kolejnego etapu rozbudowy naszej świątyni. W bieżącym roku planujemy zakończyć stan surowy zamknięty. W miarę swoich możliwości w dalszym ciągu prosimy o wsparcie rozbudowy. Koperty na ofiarę osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 17 lutego ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
 4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym i Niedzieli znajdziemy podsumowanie zakończonych w ubiegłą niedzielę Światowych Dni Młodzieży w Panamie.
 5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Obchodzącym rodzinne czy osobiste uroczystości składamy najserdeczniejsze życzenia.