1. Przeżywamy 5 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za dzisiejszą posługę Słowa i pomoc duszpasterską dziękujemy ks. dr. Kacprowi Radzkiemu rektorowi Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
 2. Z okazji Światowego Dnia Chorego (wspomnienie MB z Lourdes), które przypada w poniedziałek 11 lutego dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.30 zostanie udzielony sakrament chorych i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po błogosławieństwie Parafialny Zespół Caritas zaprasza do salki ks. Zygmunta Jaroszka na spotkanie.
 3. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć dzisiaj przed kościołem od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Eucharystii. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. W bieżącym roku planujemy zakończyć stan surowy zamknięty. Bóg zapłać wszystkim wspierającym to dzieło.
 4. W najbliższy poniedziałek przypada 13. rocznica konsekracji biskupiej Ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego. Pamiętajmy w modlitwach o Biskupie pomocniczym naszej Archidiecezji.
 5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne. Grupa I w poniedziałek o godzinie 19.15 a grupa II w czwartek o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 6. Lektorów, ministrantów oraz kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek 12 lutego na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 7. Spotkanie Parafian zaangażowanych w obchody 30-lecia naszej parafii odbędzie się w środę 13 lutego o godzinie 19.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 8. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w czwartek Świętych Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa, Patronów Europy. Powierzajmy Panu Bogu za ich wstawiennictwem nasz kontynent Tego dnia przypada także wspomnienie Świętego Walentego, popularne Walentynki. Módlmy się za zakochanych o Boże prowadzenie.
 9. Dzień Skupienia dla Kobiet Seksualność i płodność. Obdarowanie czy kłopotliwy prezent? odbędzie się 23 lutego w naszej parafii. Konferencje wygłosi Pani dr inż. Agnieszka Chrobak – żona i matka, pracownik Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN. Szczegółowy plan zamieszczony jest na stronie internetowej i na facebook’u.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym przeczytamy o 27 Światowym Dniu Chorego, który obchodzony jest we wspomnienie MB z Lourdes. W NIEDZIELI tematem numeru są Patroni Europy, Święci Cyryl i Metody. Jest także nowy numer czasopisma dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ, w którym znajdziemy artykuł o bohaterskich kapłanach w czasie II wojny światowej.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i wielu łask Bożych na cały nowy tydzień. Najserdeczniejsze życzenia składamy wszystkim obchodzącym urodziny, imieniny czy rodzinne uroczystości.
 12. Z naszej Parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Bogusław Kuderemski (63 lata),
  Gracjan Kasprzycki (84 lata). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…