1. Przeżywamy 6 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. W naszej wspólnocie parafialnej witamy dk. Mariusza Adamczyka, który w najbliższym tygodniu rozpocznie ostatnią przed święceniami kapłańskimi praktykę duszpasterską. Dziękujemy alumnom naszego Seminarium za pomoc duszpasterską.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym w całości będą przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. W bieżącym roku planujemy zakończyć stan surowy zamknięty. Bóg zapłać wszystkim wspierającym to dzieło.
  3. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 19 lutego o godzinie 18.00.
  4. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek święto Katedry Świętego Piotra. Pamiętamy w modlitwie o papieżu Franciszku nam współczesnym następcy Świętego Piotra.
  5. Młodzież wyjeżdżająca na spotkanie ewangelizacyjne NA SŁOWO do Hali Orbita
    z ks. Maciejem w sobotę 23 lutego ma zbiórkę o godzinie 8.00 pod naszym kościołem. Powrót przewidziany jest około godziny 19.00.
  6. Dzień Skupienia dla Kobiet Seksualność i płodność. Obdarowanie czy kłopotliwy prezent? odbędzie się 23 lutego w sobotę w naszej parafii. Rozpoczęcie
    o godzinie 9.00 Mszą św., następnie konferencje pt. „Przeżywanie własnej seksualności” oraz „Poznaj siebie – fizjologiczny wymiar kobiecości” wygłosi Pani dr inż. Agnieszka Chrobak, Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi i zakończenie błogosławieństwem. Więcej informacji na plakacie zamieszczonym w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej i facebook’u.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: w Gościu Niedzielnym przeczytamy o pielgrzymce papieża Franciszka do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W NIEDZIELI znajdziemy rozmowę z Magdaleną Wolińską- Riedi, watykańską i rzymską korespondentką telewizyjną, żoną oficera Gwardii Szwajcarskiej w Watykanie. W dodatku wrocławskim możemy przeczytać artykuł
    o zaangażowaniu w naszej parafii Pana Bogusia Kudasa. Przy tej okazji dziękujemy Panu Bogusiowi za pomoc podejmowaną w naszej wspólnocie parafialnej. Alumni po Mszach św. rozprowadzają przed kościołem nasz archidiecezjalny miesięcznik NOWE ŻYCIE.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i wielu łask Bożych na cały nowy tydzień. Najserdeczniejsze życzenia składamy wszystkim obchodzącym urodziny, imieniny czy rodzinne uroczystości.