1. Przeżywamy 7 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę Słowa dziękujemy Diakonowi Mariuszowi, który odbywa w naszej parafii praktykę duszpasterską.
 2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w czwartek 28 lutego
  o godzinie 17.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 3. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty
  i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach a ks. Maciej w sobotę.
 4. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w piątek 1 marca po wieczornej Eucharystii w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 5. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca na Mszę św. o godzinie 9.00, a po niej nabożeństwo ku czci NMP Matki Miłosierdzia. Na zakończenie zmiana tajemnic różańcowych.
 6. Policja zaprasza Seniorów z naszej parafii na prelekcję dotycząca nieuczciwych praktyk konsumenckich, oszustw oraz ich zapobiegania w sobotę 2 marca o godzinie 10.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w przyszłą niedzielę jako pierwszą niedzielę miesiąca rozpocznie się o godzinie 17.00 modlitwą w ciszy, o godzinie 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.
 8. W Tłusty Czwartek na pączka zaprasza Krąg Biblijny po Mszy św. wieczornej do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
 9. Bal Karnawałowy dla Seniorów odbędzie się środę 27 lutego w sali przy Lotniczych Zakładach Naukowych przy ul. Kiełczowskiej 43. Rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do 21.00. Szczegóły i Zapisy mailowo pod adresem brygida.malinowska@mops.wroclaw.pl
 10. Parafialna pielgrzymka do Krakowa, Łagiewnik, Dębna, Zakopanego, Ludźmierza, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic planowana jest w dniach 1-4 maja 2019r. Zapisy i szczegółowe informacje u Pana Bogusia w zakrystii.
 11. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich Niedziela i Gość Niedzielny. Jest również dla dzieci Mały Gość Niedzielny a w nim kalendarz na Wielki Post.
 12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.