W tym roku obchodzimy Jubileusz 30-lecia poświęcenia naszego kościoła. Z tej okazji zapraszamy do uczestnictwa w różnych wydarzeniach, które pomogą nam ten szczególny okres przeżyć.

17-24 (niedziela – niedziela) Rozpoczęcie 30-lecia parafii Misjami Świętymi

31 (niedziela) Spotkanie młodzieży ze Wspólnotą Przystanek Jezus podczas Mszy św. o godz. 1800

1-3 (poniedziałek– środa) Rekolekcje szkolne

28 (niedziela) Niedziela Miłosierdzia Bożego.

1500 Śpiewana Koronka do Miłosierdzia Bożego

1530 Koncert ewangelizacyjny Mai i Krzysztofa Sowińskich

1700 Agapa

18 (sobota) Parafialny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii open

19 (niedziela) Spektakl „Śpij Syneczku” w ramach obchodów Dnia Matki w parafii  o godz. 1900 w kościele

25 (sobota) Święcenia kapłańskie Diakona Jakuba

26 (niedziela) Prymicje Księdza Jakuba

1 (sobota) FAMILIADA– atrakcje sportowe i artystyczne dla dzieci i rodzin

8 (sobota) Dzień Skupienia dla Kobiet

15 (sobota) Wycieczka rowerowa szlakiem mostów wrocławskich (8-10km) dla rodzin naszej parafii. Na zakończenie wspólne pieczenie kiełbasek.

16 (niedziela) Finał „Warsztatów twórczości pozytywnych dla dzieci” po Mszy św. o godz. 1100

15 (czwartek) Koncert organowy – Bartka Patryka Rzymana

24 (sobota) Otwarcie wystawy „30 lat naszej parafii”, która potrwa do 30 września 2019r.

27 (wtorek) 30. rocznica poświęcenia kościoła. Koncert Maryjny w wykonaniu chóru parafialnego oraz tort urodzinowy.

31 (sobota) Uroczysta Msza św. o godz. 900 z okazji rocznicy poświęcenia kościoła z udziałem Księży pracujących w naszej parafii, praktykantów i prymicjantów. Następnie piknik z pieczonym prosiakiem dla wszystkich Parafian oraz mecze piłki nożnej: Księża – Rada Parafialna.

14 (sobota) Parafialna wycieczka autokarowa w góry

20-21 (piątek—sobota) Całonocna Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie

27-29 (piątek—niedziela) Warsztaty małżeńskie w SP7

28 (sobota) Warsztaty wyrobu różańców

4 (piątek) Warsztaty wyrobu różańców

5 (sobota) Dzień Skupienia dla Kobiet

20 (niedziela) Wieczór muzyki organowej o godz. 1630

27 (niedziela) Koncert Ewangelizacyjny zespołu Gennesaret

7 (czwartek) Premiera filmu o naszej parafii

10 (niedziela) rozprowadzanie jubileuszowego numeru czasopisma parafialnego
„U Pani Ostrobramskiej” wraz z filmem o naszej parafii.

17 (niedziela) Uroczysta Suma Odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia o godz. 1230 , która zakończy obchody 30-lecia parafii.

Przedstawione powyżej wydarzenia związane z 30-leciem parafii mogą ulec zmianie o czym będziemy informować w ogłoszeniach parafialnych, na stronie internetowej i na facebook’u.