1. Przeżywamy Niedzielę Męki Pańskiej, czyli Palmową, która rozpoczyna Wielki Tydzień przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego. O godzinie 17.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 2. Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. W miesiącu czerwcu chcemy rozpocząć drugi etap rozbudowy, który zakończymy stanem surowym zamkniętym. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 3. Palmy wielkanocne można nabyć przed każdą Mszą św. przy wejściu do kościoła. Złożone ofiary będą przeznaczone również na rozbudowę naszego kościoła.
 4. Parafialny Zespół Caritas po każdej Eucharystii rozprowadza przed kościołem wielkanocne paschaliki, które zapalimy na naszym stole wielkanocnym czy też na grobach naszych bliskich. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
 5. Chore i starsze osoby, które odwiedzają księża w domach będą mogły skorzystać z sakramentów w najbliższym tygodniu. Od godziny 9.00 w Wielki Wtorek chorych odwiedzi ks. Maciej a w Wielką Środę ks. Jan. Można zgłaszać w zakrystii osoby, do których ksiądz może przyjść z okazji Świąt Wielkanocnych.
 6. Msza św. w intencji ofiarodawców rozbudowy naszej świątyni zostanie odprawiona w Wielki Wtorek 16 kwietnia o godzinie 18.00.
 7. Święte Triduum Paschalne Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego rozpoczynamy w Wielki Czwartek 18 kwietnia Mszą św. Wieczerzy Pańskiej o godzinie 19.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.30. Liturgia Męki Pańskiej w Wielki Piątek o godzinie 19.00. O godzinie 9.30 Jutrznia, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 24.00. Możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty do wieczornej Liturgii oraz po niej do godziny 24.00. Uroczysta Msza św. Wigilii Paschalnej w Wielką Noc o godzinie 22.00. Po Liturgii Procesja Rezurekcyjna wokół kościoła. O godzinie 9.30 Jutrznia, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 15.00. Pierwsze święcenie pokarmów w Wielką Sobotę po Jutrzni od godziny 10.00 do 14.30 co pół godziny. Ostatnie poświęcenie po nowennie o godzinie 15.00. Następnie przerwa na porządki. Zachęcamy Parafian do włączenia się w przygotowanie naszej świątyni do Świąt Wielkiej Nocy. W tym czasie kościół będzie zamknięty. Wznowienie adoracji o godzinie 21.00 do 22.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnego przeżywania tych szczególnych dni.
 8. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpocznie się w Wielki Piątek o godzinie 15.00 a po niej nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W Wielką Sobotę Nowenna o godzinie 15.00. W Niedzielę Zmartwychwstania i w czasie Oktawy Wielkanocnej nowenna będzie odmawiana 15 minut przed każdą Mszą św.
 9. W pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary zebrane w Wielki Piątek zostaną przekazane na utrzymanie Bożego Grobu w Jerozolimie, a w Poniedziałek Wielkanocny taca przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne oraz Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
 10. Parafialny Zespół Caritas w ostatnich dniach rozprowadził w parafii 47 paczek żywnościowych, które trafiły do najbardziej potrzebujących Parafian przed Świętami Wielkiej Nocy. Serdecznie dziękujemy wszystkich osobom zaangażowanym w przygotowanie i rozprowadzenie Toreb Miłosierdzia oraz Parafianom, którzy przynieśli w nich produkty przeznaczone dla najuboższych.
 11. W ramach obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii w Niedzielę Bożego Miłosierdzia 28 kwietnia zapraszamy na koncert Ewangelizacyjny Mai i Krzysztofa Sowińskich ze wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic. Rozpoczęcie o godzinie 15.00 śpiewaną Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie koncert uwielbieniowy oraz wspólna Agapa w salce. Serdecznie zachęcamy do wspólnego i radosnego uwielbiania Boga
  w Niedzielę Bożego Miłosierdzia.
 12. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W NIEDZIELI i GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o trzech Dniach Paschalnych, które stanowią jedno Święto. Jest do nabycia MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z płytą Arki Noego na Wielką Noc pt. Hip Hip Hura Alleluja 2019.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli a na Wielki Tydzień owocnego udziału w Triduum Sacrum.