1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Drogim Parafianom i miłym Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał wszystkich wiarą, pokojem i miłością. Niech moc płynąca od Zmartwychwstałego Jezusa rozpala nasze codzienne życie, obejmuje wszystkie troski, pomaga przezwyciężać trudności i prowadzi każdego dnia.
  2. Dziękujemy Księdzu Maciejowi, Ojcu Adamowi oraz Diakonowi Mariuszowi za zaangażowanie w przygotowanie do Świąt i w przeżywaniu Triduum Sacrum. Nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza za służbę przy ołtarzu w czasie Liturgii. Panu Wiesławowi za opiekę nad zakrystią, Pani Marii za świąteczne przygotowanie kuchni, Pani Karolinie i Parafianom zaangażowanym w porządki za przygotowanie kościoła. Serdeczne podziękowania składamy Panu Organiście i chórowi oraz wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie Triduum Paschalnego w naszej parafii. Dziękujemy Panu Bogusiowi i Parafialnemu Zespołowi Caritas za rozprowadzenie paschalików, baranków, kartek i palm wielkanocnych a także wszystkim zaangażowanym w akcję charytatywną pomocy osobom najbardziej potrzebującym w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym wspólnotom, grupom i stowarzyszeniom istniejącym w naszej parafii. Wszystkim wymienionym i niewymienionym serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii a szczególnie na rozbudowę naszej świątyni.
  3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy św. niedzielny. Ofiary zebrane w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczone zostaną na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne oraz Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
  4. Na Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy w czasie Oktawy Wielkanocnej 15 minut przed każdą Mszą św.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po porannej Mszy św. do godziny 10.00 oraz po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W najbliższy piątek 26 kwietnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych ponieważ trwamy w Oktawie Zmartwychwstania Pańskiego.
  7. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia na wszystkich Mszach św. będziemy święcili pamiątkowe obrazki z Misji Świętych z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego. Prosimy o przyniesienie ich w tym dniu do kościoła.
  8. W ramach obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii w najbliższą Niedzielę Bożego Miłosierdzia 28 kwietnia zapraszamy na koncert Ewangelizacyjny Mai i Krzysztofa Sowińskich ze wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic. Rozpoczęcie o godzinie 15.00 śpiewaną Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie koncert uwielbieniowy oraz wspólna Agapa w salce. Serdecznie zachęcamy do wspólnego i radosnego uwielbiania Boga w Niedzielę Bożego Miłosierdzia.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Czytając świąteczne wydanie tygodników GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA będziemy mogli jeszcze pełniej przeżyć Święta Wielkiej Nocy.

 

Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja!