1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną.
 2. Na nabożeństwa majowe zapraszamy przez cały miesiąc w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godzinie 17.15.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

w środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00

 1. Na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek 7 maja po wieczornej Mszy św. do naszego kościoła.
 2. Lektorów, ministrantów oraz kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek 7 maja na Mszę św. o godzinie 18.00, a następnie na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 3. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będziemy przeżywać
  w przyszłą niedzielę 12 maja na Mszy św. o godzinie 11.00. Rocznica I Komunii Świętej będzie 19 maja również o godzinie 11.00. Ze względu na małą powierzchnię naszego kościoła, prosimy Parafian aby uczestniczyli w Eucharystii w te niedziele o innych godzinach. Dziękujemy za wyrozumiałość.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez najbliższe 2 tygodnie w piątki tylko po porannej Eucharystii do godziny 10.00 ze względu na sprzątanie i przygotowanie kościoła do uroczystości I Komunii Świętej i Rocznicy.
 5. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w sobotę 11 maja od godziny 10.00. W piątek 10 maja po wieczornej Mszy św. zapraszamy rodziców do sprzątania i przygotowania naszej świątyni do uroczystości.
 6. Na spotkanie modlitewne w duchu Taize przygotowujące nas  do Europejskiego Spotkania Młodych 2019 we Wrocławiu zapraszamy w niedzielę 12 maja do naszego kościoła po wieczornej Eucharystii, około godziny 19.00.
 7. Z okazji obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii oraz Dnia Matki serdecznie zapraszamy na spektakl pt. Śpij Syneczku, który zostanie wystawiony w naszym kościele 19 maja o godzinie 19.00.
 8. Z okazji obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii organizowany jest Parafialny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii open w dniu 18 maja w sobotę o godz. 10.00
  w salce na plebanii. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju prosimy o zapisanie się w zakrystii u Pana Piotra lub Pana Wiesława.
 9. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 19 maja ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na wykonanie w tym roku stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła parafialnego.