1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Obchodzimy ją jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Módlmy się za liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Na Mszy św. o godzinie 11.00 przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej.
 2. Zapraszamy dzisiaj na wieczorną Eucharystię a następnie o godzinie 19.00 na modlitwę w duchu Taizé, która będzie nas przygotowywać do Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu. Podczas Mszy św. i modlitwy a także spotkania w salce będą nam towarzyszyć bracia z Taizé.
 3. Nabożeństwa majowe przez cały miesiąc w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godzinie 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 4. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą  w całości przeznaczone na wykonanie w tym roku stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła.
 5. Na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w poniedziałek 13 maja. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00 a następnie nabożeństwo z procesją wokół kościoła i modlitwą różańcową.
 6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

we wtorek św. Macieja, Apostoła. W dniu patronalnego święta pamiętajmy w modlitwie
o naszym ks. Macieju

w czwartek św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski

 1. Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielą 19 maja na Mszy św. o godzinie 11.00. W środę 15 maja o godzinie 19.00 zapraszamy na próbę dzieci rocznicowych. Spowiedź święta dla dzieci i rodziców w piątek 17 maja o godzinie 17.00 a po wieczornej Mszy św. zapraszamy rodziców do sprzątania i przygotowania świątyni do uroczystości.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu w piątek również tylko po porannej Eucharystii do godziny 10.00 ze względu na sprzątanie i przygotowanie kościoła do uroczystości Rocznicy I Komunii Świętej.
 3. Na święcenia kapłańskie ks. Jakuba Sadzyńskiego pochodzącego z naszej parafii zapraszamy do Archikatedry Wrocławskiej w sobotę 25 maja o godzinie 10.00. W niedzielę 26 maja neoprezbiter odprawi Mszę św. Prymicyjną w naszym kościele o godzinie 12.30.
 4. Z okazji obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii oraz Dnia Matki serdecznie zapraszamy na spektakl pt. Śpij Syneczku, który zostanie wystawiony w naszym kościele 19 maja o godzinie 19.00. Wystąpią dzieci i młodzież z naszej parafii oraz z 4 Szczepu Wrocławskiego Skautów Europy. Szczególnie na spektakl zapraszamy wszystkie mamy.
 5. Parafialny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii open organizowany jest z okazji obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii w dniu 18 maja w sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju prosimy o zapisanie się w zakrystii.
 6. Na kiermasz ciast przygotowany przez Gromadę Wilczków, ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszach św. W ten sposób będziemy mogli wesprzeć wyjazd na obóz wakacyjny.
 7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Razem z rodzicami Razem z rodzicami dziękujemy w dniu dzisiejszym za dar przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej przez dzieci z naszej parafii. Serdeczne życzenia składamy wszystkim, którzy przeżywają osobiste czy rodzinne uroczystości