1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Na Mszy św. o godzinie 11.00 przeżywamy w naszej parafii uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej.
 2. Na święcenia kapłańskie ks. Jakuba Sadzyńskiego pochodzącego z naszej parafii zapraszamy do Archikatedry Wrocławskiej w sobotę 25 maja o godzinie 10.00. W przyszłą niedzielę 26 maja ksiądz neoprezbiter odprawi Mszę św. Prymicyjną w naszym kościele o godzinie 12.30. Serdecznie zapraszamy.
 3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na wykonanie w tym roku stanu surowego zamkniętego rozbudowywanej naszej świątyni. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary.
 4. Zapraszamy na spektakl „Śpij Syneczku” z okazji obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii oraz Dnia Matki, który zostanie wystawiony w naszym kościele o godzinie 19.00. Wystąpią dzieci i młodzież z naszej parafii oraz 4 Szczepu Wrocławskiego Skautów Europy. Szczególnie na spektakl zapraszamy wszystkie mamy, które chcemy uczcić z okazji zbliżającego się Dnia Matki.
 5. Na kiermasz ciast, przygotowany przez Gromadę Wilczków, ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza zapraszamy po Mszach św. przed kościołem. Możemy w ten sposób wesprzeć wyjazd na obóz wakacyjny.
 6. Nabożeństwa majowe przez cały miesiąc w tygodniu po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godzinie 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 7. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 21 maja o godzinie 18.00.
 8. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek 23 maja po Mszy św. wieczornej w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 9. Msza św. w intencji Róży Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych zostanie odprawiona w piątek o godzinie 18.00. Następnie zapraszamy na spotkanie członków grupy.
 10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po porannej Eucharystii do godziny 10.00 oraz po wieczornej Mszy św. tym razem do godziny 20.00.
 11. Informujemy, że odbył się parafialny turniej tenisa stołowego z okazji 30-lecia naszej parafii. Pierwsze miejsce w kategorii młodszej zajął Szymon Kubrak a w starszej . Dziękujemy organizatorom z naszej parafii oraz Radzie Osiedla Karłowice-Różanka.
 12. Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej prowadzi rekrutację do Technikum Salezjańskiego oraz Szkoły Branżowej I Stopnia. Bliższe informacje na stronie internetowej www.salez-wroc.pl
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy spokojnej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Razem z rodzicami dziękujemy za dzieci, które obchodzą I Rocznicę Komunii Świętej.
 14. Z naszej Parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Aleksander Waldemar Łapczyński (78 lat), Aleksandra Teresa Jakób (58 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…