1. Przeżywamy dzisiaj jedno z najważniejszych Świąt chrześcijańskich Zesłanie Ducha Świętego.
 2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po Mszach św. przed kościołem W niedzielę 16 czerwca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na wykonanie w tym roku stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła parafialnego.
 3. W ramach XII Święta Dziękczynienia po każdej Eucharystii ofiarą do puszek można wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej.  
 4. Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą w naszej parafii przyjąć I Komunię Świętą odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godzinie 11.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 5. Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w tygodniu po wieczornej Mszy św.
 6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
 7. w poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. O godzinie 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji Róży Matki Kościoła, a następnie na spotkanie członków grupy w salce ks. Zygmunta Jaroszka.w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Pamiętajmy w modlitwie o księżach i alumnach przygotowujących się do kapłaństwa.

   

 8. Osoby odpowiedzialne za Procesję i ołtarze na Boże Ciało zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 9. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w czwartek 13 czerwca. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00,a następnie nabożeństwo z procesją wokół kościoła i modlitwą różańcową.
 10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po porannej Eucharystii do godziny 10.00 oraz po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 11. Czwarty Szczep Wrocławski Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza działający przy naszej parafii zakończy w najbliższą sobotę na Mszy świętej o godz. 9.00 kolejny rok formacji skautowej. Po Mszy świętej uroczysty apel na placu przed kościołem.
 12. Z okazji 30-lecia parafii zapraszamy na kolejne wydarzenie. W najbliższą sobotę 15 czerwca o godz. 15.00 sprzed naszego kościoła wyruszy Rodzinny Rajd Rowerowy szlakiem mostów wrocławskich. Przewidywana długość trasy to około 10 km. Po zakończeniu rajdu zapraszamy na Mszę świętą oraz wspólne grillowanie. Szczegóły na temat trasy sa dostępne na stronie internetowej parafii. Sponsorem Rajdu jest Rada Osiedla Karłowice – Różanka.  
 13. Na Eucharystię o godzinie 18.00 a następnie na modlitwę w duchu Taizé w naszym kościele zapraszamy w przyszłą niedzielę 16 czerwca. Osoby, które chciałyby włączyć się w organizację tych spotkań modlitewnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii.
 14. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po każdej Mszy świętej będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem w ramach nabożeństwa czerwcowego litanią do Serca Pana Jezusa. Modlitwę zakończymy błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Nie będzie nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.15.
 15. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny będzie można przynosić w dniach 24-25 czerwca (poniedziałek- wtorek) w godzinach 17.00-20.00 na parking przy garażu na terenie naszego kościoła. W tym roku przychody z akcji wspomogą zakup kolejnych nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie oraz na ulotkach rozdawanych dzisiaj przed kościołem.
 16. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 27-28 lipca (sobota-niedziela). Szczegóły na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń. Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
 17. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. Zadbajmy o poziom naszej formacji religijnej.
 18. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim, którzy przeżywają osobiste czy rodzinne uroczystości.