Z okazji Jubileuszu 30-lecia naszej parafii w dniu 15.06.2019r. (w  sobotę) o godz. 15.00 rozpocznie się Rodzinny Rajd Rowerowy szlakiem mostów wrocławskich.

Przewidywana długość trasy to około 10 km. Po zakończeniu rajdu zapraszamy na Mszę świętą dla wszystkich uczestników oraz wspólne grillowanie. Jedzenie i picie będzie zapewnione.
Sponsorem Rajdu jest Rada Osiedla Karłowice -Różanka

Opis trasy: Wyruszamy spod naszego kościoła o godz.15.00.
Pojedziemy do mostu Chrobrego wzdłuż kanału powodziowego. Dalej wzdłuż kanału do mostu Bartoszewskiego oraz śluzy Opatowickiej. Potem wzdłuż Odry do mostu Zwierzynieckiego i mostu Szczytnickiego. Wracamy wzdłuż starej Odry oraz kanału przeciwpowodziowego do mostów Jagiellońskich do naszego kościoła.
Przed każdym z mostów zaplanowany jest krótki odpoczynek połączony z przedstawieniem historii powstania obiektu.

Osoby kontaktowe:
Piotr Bahrynowski,