1. Przeżywamy 11 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU, Uroczystość Najświętszej Trójcy. Jest to także niedziela adoracyjna. Po każdej Mszy św. modlimy się przed Najświętszym Sakramentem w ramach nabożeństwa czerwcowego litanią do Serca Pana Jezusa.
  Nie będzie dzisiaj nabożeństwa czerwcowego o godzinie 17.15.
 2. Zapraszamy dzisiaj na modlitwę w duchu Taizé. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie wspólna modlitwa w kościele.
 3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym w całości przeznaczone są na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanej naszej świątyni. Kolejny etap prac rozpocznie się 1 lipca, a jego zakończenie jest planowane przed odpustem parafialnym. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 4. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 18 czerwca o godzinie 18.00.
 5. Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w tygodniu po wieczornej Mszy św. W przyszłą niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17.15.
 6. Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w środę 19 czerwca o godzinie 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i pracowników oświaty.
 7. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa obchodzimy w najbliższy czwartek 20 czerwca. Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Procesja do czterech ołtarzy wyruszy po Eucharystii o godzinie 11.00. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo prymicyjne ks. Mariusza Adamczyka, który miał w naszej parafii praktykę. Zapraszamy chłopców do niesienia różańca oraz dziewczynki pierwszokomunijne, rocznicowe i które chcą sypać kwiatki podczas procesji i przez całą oktawę Bożego Ciała na próbę we wtorek po wieczornej Mszy św. Prosimy o przynoszenie do salek parafialnych przez cały tydzień kwiatków do sypania.
  Pierwszy ołtarz pod Krzyżem Misyjnym przygotowują rodzice dzieci pierwszokomunijnych
  Drugi ołtarz przy ulicy Giżyckiej przygotowuje Domowy Kościół
  Trzeci ołtarz przy ulicy Kętrzyńskiej przygotowuje Akcja Katolicka
  Czwarty ołtarz przy bramie wjazdowej na plebanie przygotowuje Wspólnota Charyzmatyczna
  W oktawie Bożego Ciała po wieczornej Eucharystii i nabożeństwie czerwcowym procesja wokół kościoła.
 8. Serdecznie zapraszamy na koncert uwielbienia „wNieboGłosy“ w Boże Ciało 20 czerwca o godz. 19.00 na pl. Wolności we Wrocławiu. Więcej informacji na ulotkach i plakatach.
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po porannej Eucharystii do godziny 10.00 oraz po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 10. Zapraszamy na II Weekend Ewangelizacyjny „Ochrzczeni ogniem”, który odbędzie się we Wrocławiu na Ostrowie Tumskim od 21-23 czerwca. Każdego dnia Eucharystia, uwielbienie, ewangelizacja uliczna, adoracja, punktem centralnym będzie w sobotę 22 czerwca o godz. 19.30 Procesja uwielbienia z Najświętszym Sakramentem, która wyruszy spod katedry Wrocławskiej ulicami Wrocławia, obejdzie dookoła Ratusza i wróci do Katedry. Więcej informacji na ulotkach i plakatach.
 11. Msza św. Prymicyjna pięciu neoprezbiterów Archidiecezji Wrocławskiej, wychowanków ks. Jana w najbliższą sobotę 22 czerwca o godzinie 9.00. Serdecznie zapraszamy na Eucharystię i błogosławieństwo prymicyjne.
 12. Z inicjatywy młodych rodziców z naszej parafii w przyszłą niedzielę po Mszach św. będą zbierane podpisy w ramach akcji: „Rodzice chronią dzieci – stop pedofilii”.
 13. Wakacyjny porządek Mszy św. będzie obowiązywał od 25 czerwca do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o 12.30. W tygodniu Eucharystia w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym w niedzielę oraz w tygodniu przed Mszą św.
 14. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach pogrzeb można przyjść w tygodniu po Mszach św.
 15. Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny będzie można przynosić w dniach 24-25 czerwca (poniedziałek-wtorek) w godzinach 17.00-20.00 na parking przy garażu na terenie naszego kościoła. W tym roku przychody z akcji wspomogą zakup kolejnych nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie oraz na ulotkach rozdawanych dzisiaj przed kościołem.
 16. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 27-28 lipca (sobota-niedziela). Szczegóły na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń.
 17. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. Zadbajmy o poziom naszej formacji religijnej.
 18. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy aby Bóg w Trójcy Jedyny błogosławił na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.
 19. Z naszej Parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Ewa Anna Lorf (57 lat), Tadeusz Andrzej Witaszek (69 lat). Zmarła pani Zofia Pol mama o. Dezyderiusza Pola Pogrzeb odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godz. 12.00 w Mąkoszycach koło Sycowa. O. Dezyderiusz odprawi Mszę św. za śp. Zofię, swoją mamę w naszej parafii w poniedziałek 17 czerwca o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…