OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.06.2019

  1. Przeżywamy 13 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Zapraszamy dzisiaj na ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17.15.
  2. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o 12.30. W tygodniu, w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym w niedzielę oraz w tygodniu przed Mszą św.
  3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach np. pogrzeb można przyjść w tygodniu po Mszach św. lub zadzwonić na numer parafialny.
  4. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu o. Adam odwiedzi chorych, których systematycznie odwiedza ks. Jan.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  6. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (6 lipca). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.
  7. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. W niedzielę 14 lipca ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na wykonanie w tym roku stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła parafialnego.
  8. Parafialna pielgrzymka do Częstochowy organizowana jest w dniach 27-28 lipca (sobota-niedziela). Szczegóły na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń. Zapisy u Pana Bogusia w zakrystii.
  9. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. Czytajmy prasę katolicką. Dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wypoczynku, a przeżywającym swoje imieniny i urodziny obfitości Bożego błogosławieństwa.