1. Przeżywamy 15 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Za posługę duszpasterską i wygłoszone Słowo Boże dziękujemy ks. dr Kacprowi Radzkiemu Rektorowi Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym w całości przeznaczone są na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanej naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00, nie będzie Mszy św. o 12.30. W tygodniu, w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w czwartki od godziny 19.30
    do 20.30. W pilnych sprawach np. pogrzeb można przyjść w tygodniu po Mszach św.
  5. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 16 lipca o godzinie 18.00. W tym dniu przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel, zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej.
  6. Na Mszę św. w intencji Róży MB Szkaplerznej zapraszamy w środę 17 lipca, a następnie na spotkanie członków grupy w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  7. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w sobotę uroczystość bł. Czesława, Prezbitera, Głównego Patrona Miasta Wrocławia. Msze św. o godzinie 9.00 i 18.00
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
  9. Błogosławieństwo pojazdów i ich właścicieli w związku z przypadającym w czwartek 25 lipca wspomnieniem św. Krzysztofa ̶  patrona kierowców odbędzie się w przyszłą niedzielę 21 lipca po każdej Mszy św. W tym dniu będą także zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji 1 grosz za 1 kilometr.
  10. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy organizowaną w dniach 27-28 lipca (sobota-niedziela ). Dzisiaj mija ostateczny termin zapisów u Pana Bogusia w zakrystii.
  11. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. Zadbajmy o poziom naszej formacji religijnej.
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.