1. Przeżywamy 18 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
 2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  we wtorek święto Przemienia Pańskiego
  w czwartek Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)- Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy
  w sobotę Św. Wawrzyńca, Doktora Kościoła i Męczennika
 1. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. W tygodniu, w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź w niedzielę i w tygodniu przed Mszą św.
 2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach np. pogrzeb można przyjść w tygodniu po Mszach św. lub skontaktować się telefonicznie.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 4. Grupa duchowych pielgrzymów naszej parafii w czasie trwania XXXIX Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę spotyka się codziennie na wspólnej modlitwie różańcowej, konferencji i Apelu Jasnogórskim do soboty 10 sierpnia włącznie. Zapraszamy dzisiaj i w poniedziałek o godzinie 20.30 a od wtorku do soboty po wieczornej Eucharystii.
 5. Maciej odwiedzi chorych w ich domach w piątek 9 sierpnia.
 6. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę 11 sierpnia po każdej Mszy św. przed kościołem. 18 sierpnia ofiary składane na tacę w całości będą przeznaczone na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła. W ostatnim czasie zostały postawione ściany i zamówione okna oraz drzwi.
 7. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. W czasie wakacji zadbajmy o poziom naszej formacji religijnej.
 8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego wypoczynku, a przeżywającym swoje imieniny i urodziny obfitości Bożego błogosławieństwa.