1. Przeżywamy 20 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
 2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła. Bóg zapłać.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
  w środę – św. Piusa X, papieża
  w czwartek – Najświętszej Maryi Panny, Królowej
 1. Wakacyjny porządek Mszy św. obowiązuje do 31 sierpnia. W niedziele Msze św. o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. W tygodniu, w poniedziałki o godzinie 8.00, we wtorki, środy, czwartki i piątki o 18.00, w soboty o 9.00 i 18.00. Spowiedź w niedzielę i w tygodniu
  przed Mszą św.
 2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna tylko w czwartki od godziny 19.30 do 20.30. W pilnych sprawach np. pogrzeb można przyjść w tygodniu po Mszach św. lub skontaktować się telefonicznie.
 3. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 20 sierpnia o godzinie 18.00.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00.
 5. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej będziemy przeżywać w poniedziałek 26 sierpnia. W związku z tym z naszego kościoła wyruszy pielgrzymka do parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej przy ul. Kochanowskiego we Wrocławiu. Wyjście z przed naszego kościoła o godzinie 16.30. Po dotarciu na miejsce będziemy uczestniczyć we Mszy św. o godzinie 18.00.
 6. Z okazji obchodów 30-lecia naszej parafii w najbliższym czasie zapraszamy na kolejne wydarzenia jubileuszowe:
  we wtorek 27 sierpnia, w 30. rocznicę poświęcenia naszej świątyni Msza św. o godzinie 18.00 a po niej tort urodzinowy i Koncert Maryjny chóru parafialnego.
  w piątek 30 sierpnia otwarcie wystawy zdjęć pt. 30 lat naszej parafii.
  w sobotę 31 sierpnia uroczysta Msza św. o godzinie 9.00 z udziałem księży pracujących w naszej parafii, praktykantów i prymicjantów, następnie piknik na placu przy kościele z pieczonym prosiakiem i mecz piłki nożnej.
  w niedzielę 1 września po Mszy św. o godzinie 12.30 Koncert Maryjny w wykonaniu: Diany Pradelli – sopran, Janusza Luboińskiego – tenor oraz Katarzyny Neugebauer – piano. W godzinach popołudniowych spacer z kijkami nordic walking z poczęstunkiem na terenie ogródków działkowych.
 1. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA. W czasie wakacji zadbajmy o poziom naszej formacji religijnej.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.