1. Przeżywamy 24 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła. We wtorek 17 września zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni.
3. Msza św. w intencji Róży Matki Bożej Bolesnej zostanie odprawiona o godzinie 18.00, a następnie zapraszamy członków grupy na spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na Eucharystię o godzinie 18.00, a następnie na spotkanie w salce.
5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek – Świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
w środę – Świętego Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży
w piątek – Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
w sobotę – Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
6. Na Krąg Biblijny zapraszamy w środę po Mszy św. o 18.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
7. Na spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas zapraszamy w czwartek 19 września o godzinie 17.00 do salki ks. Zygmunta Jaroszka.
8. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek 19 września o godzinie 19.00 w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
9. Całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w związku z 30-leciem naszej parafii odbędzie się po wieczornej Mszy św. w piątek 20 września i potrwa do porannej Eucharystii w sobotę 21 września. Zachęcamy do uczestnictwa. Od najbliższego piątku adoracja będzie tylko wieczorem.
10. Na nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio zapraszamy w niedzielę 22 września o godzinie 17.00.
11. Młodzież z 8 klas szkoły podstawowej, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w przyszłym roku i ich rodziców zapraszamy w niedzielę 22 września na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy także osoby starsze, które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania.
12. Serdecznie zapraszamy małżeństwa w każdym wieku, z każdym stażem i w każdej kondycji na warsztaty pt: „JA + TY = MY”, które poprowadzi ksiądz Jarosław Szymczak z zespołem Fundacji Pomoc Rodzinie. Termin warsztatów to 28-29 września (sobota-niedziela). Koszt warsztatów wraz z materiałami, obiadami dla pary to 400 zł. Informacje i zapisy na stronie Fundacji Pomoc Rodzinie (programy.fpr.pl), na stronie parafii i na plakacie przed Kościołem.
13. Spotkanie Młodych na Ślęży pod hasłem Daj się odnaleźć odbędzie się w sobotę 28 września. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godzinie 8.00, powrót około 17.00. Zapraszamy młodzież z naszej parafii. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.
14. Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii zapraszamy w niedzielę 29 września na Mszę św. o godzinie 11.00 a następnie na spotkanie do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
15. Zapraszamy na ewangelizacyjny Kurs Filip, który odbędzie się w naszej parafii przez pięć kolejnych wtorków od 8 października. Jest to jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji, która zawiera żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Serdecznie zapraszamy każdego kto chce spotkać i pogłębić więź z Panem Jezusem.
16. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI
17. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy życzymy spokojnej niedzieli i wielu łask Bożych na cały nowy tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym imieniny, urodziny czy jubileusze.