1. Przeżywamy 25 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. O godzinie 17.00 zapraszamy
  na nabożeństwo ku czci św. Ojca Pio.
 2. Młodzież z 8 klas szkoły podstawowej, która chce przyjąć sakrament bierzmowania
  w przyszłym roku i ich rodziców zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godzinie 18.00,  a następnie spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Zapraszamy także osoby starsze, które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania.
 3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek – św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

w piątek – św. Wincentego á Paulo, prezbitera

w sobotę – św. Wacława, męczennika

 1. Na spotkanie Scholii zapraszamy dzieci chcące się włączyć do śpiewu w czwartek  26 września o godz. 17.00. Kolejne spotkania odbywać się będą co tydzień w czwartki  oraz co drugą niedzielę o godz. 10.00.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek tylko po wieczornej Eucharystii  do godziny 21.00 z możliwością spowiedzi.
 3. Spotkanie Młodych na Ślęży pod hasłem Daj się odnaleźć odbędzie się w sobotę 28 września. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godzinie 8.00, powrót około 17.00. Zapraszamy młodzież z naszej parafii. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.
 4. Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku chcą przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii zapraszamy w niedzielę 29 września na Mszę św. o godzinie 11.00, a następnie  na spotkanie do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.
 5. Na modlitwę w duchu Taizé zapraszamy w przyszłą niedzielę 29 września  po wieczornej Eucharystii.
 6. Zapraszamy na ewangelizacyjny Kurs Filip, który odbędzie się w naszej parafii przez pięć kolejnych wtorków od 8 października. Jest to jedna z odpowiedzi na wezwanie
  Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji, która zawiera żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Serdecznie zapraszamy każdego
  kto chce spotkać i pogłębić więź z Panem Jezusem.
 7. Na Wrocławski Budżet Obywatelski możemy głosować drogą elektroniczną. Projekt
  nr 291 to dalsze oświetlenie i utwardzenie alejek między ul. Grudziądzką i ul. Kętrzyńską. Szczegóły na plakatach i rozdawanych dzisiaj po Mszach św. przez Akcję Katolicką ulotkach. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie można oddać głos. Trzeba mieć dowód osobisty i telefon komórkowy.
 8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO –  w którym poznamy postać i nową książkę Papieskiego Jałmużnika kardynała Konrada Krajewskiego pt: „Zapach Boga”, NIEDZIELI oraz VOX NOSTRY – czasopisma kleryków naszego seminarium.
 9. Na nadchodzący tydzień Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.