1. Przeżywamy 27 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Liturgię dzisiejszą sprawujemy o Najświętszej Maryi Pannie Różańcowej. Po każdej Mszy św. nabożeństwo różańcowe zakończone błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu.
 2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy przez cały październik codziennie o 17.30, następnie Msza św. a w niedzielę o godzinie 17.00
 3. Serdecznie zapraszamy chłopców od 3 klasy szkoły podstawowej wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami, aby po Mszy św. wraz z Rodzicami zgłosili się do zakrystii do ks. Macieja. Zachęcamy do służby Panu Jezusowi.
 4. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne będą mogły wziąć dzisiaj przed kościołem po każdej Eucharystii od przedstawicieli Rady Parafialnej. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na wykonanie stanu surowego zamkniętego rozbudowywanego naszego kościoła.
 5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w tym roku zapraszamy na spotkanie formacyjne w poniedziałek o godzinie 19.15 do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza. 
 7. Ewangelizacyjny Kurs Filip rozpocznie się w naszej parafii w najbliższy wtorek i będzie się odbywał przez pięć kolejnych wtorków o godzinie 19.00 w salce ks. Aleksandra Zienkiewicza. Serdecznie zapraszamy każdego kto chce spotkać i pogłębić więź z Panem Jezusem.
 8. Ministrantów wraz z Rodzicami zapraszamy na comiesięczne spotkanie formacyjne we wtorek 8 października. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
 9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00  z możliwością spowiedzi.
 10. 40 Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy wyruszy w sobotę
  12 października z Katedry Wrocławskiej. Tak jak w ubiegłych latach grupa z naszej parafii wyruszy sprzed naszego kościoła o godzinie 6.15 i dołączy do jednej z grup pielgrzymkowych przy Moście Trzebnickim. Pielgrzymka zakończy się Mszą św. o godzinie 16.30 przy Bazylice Trzebnickiej. Osoby, które chciałyby mieć zapewniony transport powrotny prosimy o zapisanie się w zakrystii. Koszt 15 zł.
 11. XVII Dzień Papieski będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę. Po każdej Eucharystii przed kościołem można wesprzeć ofiarą do puszek zbiórkę funduszy na stypendia dla zdolnej młodzieży.
 12. Na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy w niedzielę 13 października o godzinie 17.00, następnie Msza św. w intencji Róży Matki Bożej Fatimskiej. Po Eucharystii spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka członków grupy.
 13. Na Modlitwę w duchu Taizé zapraszamy w niedzielę 13 października po wieczornej Eucharystii.
 14. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy o relacji bł. ks. Michała Sopoćki z świętą siostrą Faustyną. W NIEDZIELI tematem numeru jest siła modlitwy różańcowej.
 15. Na dzisiejszą niedzielę i cały nowy tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.