1. Przeżywamy 33 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.  Po Mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym są w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni zostanie odprawiona we wtorek 19 listopada o godzinie 18.00.
  3. Kalendarz parafialny na rok 2020 przygotowany z okazji Jubileuszu 30-lecia naszej parafii można nabyć po każdej Mszy św. przed kościołem. Jest to cegiełka na rozbudowę naszej świątyni w kwocie 30zł. Przy nabyciu większej ilości kalendarzy każda cegiełka będzie wynosiła 25zł. Do każdego kalendarza będzie dołączona bezpłatna płyta z filmem 30 lat z Matką Miłosierdzia.
  4. 42. Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się we Wrocławiu w dniach od 28 grudnia 2019 roku do 1 stycznia 2020 roku. Zachęcamy Parafian do włączenia się w to wydarzenie przyjmując młodych ludzi w swoich domach. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem można zgłosić chęć goszczenia młodzieży lub oddać wypełnione formularze, które były rozdawane tydzień temu. W niedzielę 24 listopada po wieczornej Eucharystii zapraszamy na modlitwę w duchu Taizé, podczas której śpiew będzie prowadzić nasz chór parafialny i będziemy modlić się za przyjmujących młodzież
    w swoich domach.
  5. W niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 24 listopada na zakończenie obchodów Jubileuszu 30-lecia naszej parafii Mszy św. o godzinie 12.30 będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski. Zapraszamy Parafian a w szczególności ofiarodawców na rozbudowę naszej świątyni.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczenniczki

w środę św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

w czwartek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. Msza św. w intencji Róży i ich rodzin zostanie odprawiona o godzinie 18.00 a następnie spotkanie członków grupy
w salce ks. Zygmunta Jaroszka.

w piątek św. Cecylii, dziewicy i męczenniczki. 

7. Renowacja Misji Świętych w naszej parafii, którą poprowadzi ks. Krzysztof Herbut odbędzie się w dniach 28 listopada – 1 grudnia (czwartek- niedziela). W sobotę ks. Krzysztof poprowadzi modlitwę uwielbienia z prośbą o uzdrowienie po Mszy św. wieczornej z towarzyszeniem zespołu Gennesaret. Zachęcamy, aby już teraz zarezerwować sobie czas na Misje Święte.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W NIEDZIELI przeczytamy rozmowę
z O. Jerzym Tomzińskim, który dwukrotnie był generałem Zakonu Paulinów
i trzykrotnie przeorem Jasnej Góry. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy
o bohaterce filmu Nieplanowane  i o jej nawróceniu. 

9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę oraz opieki naszej Patronki Matki Bożej Miłosierdzia.