1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Mszy św. o godzinie 12.30 będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski, który z okazji Jubileuszu 30-lecia poświęcenia kościoła będzie modlił się za naszą wspólnotę parafialną i ofiarodawców na rozbudowę świątyni.
  2. Kalendarz parafialny na rok 2020 przygotowany z okazji Jubileuszu 30-lecia naszej parafii można nabyć po każdej Mszy św. przed kościołem. Jest to cegiełka na rozbudowę naszej świątyni w kwocie 30zł. Przy nabyciu większej ilości kalendarzy każda cegiełka będzie wynosiła 25zł. Do każdego kalendarza będzie dołączona bezpłatna płyta z filmem 30 lat z Matką Miłosierdzia.
  3. Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się we Wrocławiu w dniach od 28 grudnia 2019 roku do 1 stycznia 2020 roku. Zachęcamy Parafian do włączenia się w to wydarzenie przyjmując młodych ludzi w swoich domach. Po wieczornej Eucharystii zapraszamy na modlitwę w duchu Taizé, podczas której śpiew będzie prowadzić nasz chór parafialny i będziemy modlić się za przyjmujących młodzież w swoich domach.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w poniedziałek 25 listopada po wieczornej Eucharystii w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w sobotę św. Andrzeja Apostoła.
  6. Renowacja Misji Świętych w naszej parafii, którą poprowadzi ks. Krzysztof Herbut rozpocznie się w czwartek 28 listopada i potrwa do niedzieli 1 grudnia. W sobotę ks. Krzysztof poprowadzi modlitwę uwielbienia z prośbą o uzdrowienie po wieczornej Mszy św. z towarzyszeniem zespołu Gennesaret. Szczegółowy plan Misji zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej i na Facebook’u.
  7. Opłatki na stół wigilijny w najbliższy piątek w czasie Misji Świętych zostaną pobłogosławione przez księdza misjonarza, a następnie będą rozprowadzane przed kościołem. Zadbajmy o to, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zbierane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na cele remontowe w naszej parafii.
  8. Adwent rozpoczynamy w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do uczestniczenia w Roratach od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00; w środy dodatkowo o godzinie 6.15 oraz w soboty o godzinie 9.00.
  9. Czytajmy Tygodniki Katolickie NIEDZIELĘ, w której przeczytamy artykuł o naszej parafii i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W ostatnim tygodniu została rozniesiona do naszych domów gazetka parafialna U PANI OSTROBRAMSKIEJ. Osoby, które nie otrzymały będą mogły nabyć ją w kościele.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i na cały nadchodzący tydzień. W modlitwie pamiętajmy o obchodzących w najbliższym czasie imieniny, urodziny czy jubileusze.