W dniach od 28 listopada do 1 grudnia 2019 roku w parafii przeżywaliśmy Renowację Misji Świętych. Nauki wygłosił ks. Krzysztof Herbut, który również prowadził Misje w marcu. Mszy św. na rozpoczęcie przewodniczył Ksiądz Biskup Antoni Dziemanko ordynariusz piński.

W sobotę ks. Krzysztof przewodniczył modlitwie o uzdrowienie, podczas której śpiew prowadził zespół Gennesaret.

W niedzielę 1 grudnia przed kościołem ministranci rozprowadzali własnoręcznie zrobione lampiony a w kościele jak co roku stanęła choinka z bombkami z informacją jakiej konkretnej pomocy można udzielić najbardziej potrzebującym Parafianom. Z przyniesionych artykułów spożywczych zostaną zrobione paczki żywnościowe, które zostaną rozniesione do najbardziej potrzebujących.