1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ ADWENTU. Za wygłoszone Słowo Boże i posługę duszpasterską dziękujemy ks. prof. Andrzejowi Tomko.
  2. Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny, są rozprowadzane przy wejściu do kościoła po każdej Mszy św. Tradycyjnie zbierane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na cele remontowe w naszej parafii.
  3. W ramach akcji Dziecięca Karta Pomaga można nabyć kartkę świąteczna w cenie 2zł. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz dzieci potrzebujących pomocy.
  4. Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska organizuje przed kościołem dzisiaj po każdej Eucharystii zbiórkę do puszek dla dzieci z domowego hospicjum dziecięcego.
  5. W Wigilię Uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. Pasterskie o godzinie 21.00 i 24.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godzinie 18.00. Zapraszamy na poranną Eucharystię o godzinie 8.00 i modlitwę różańcową w intencji parafii o godzinie 7.30. Po Pasterkach osoby chętne będą mogły przełamać się opłatkiem z duszpasterzami. Zgodnie z polską tradycją w tym dniu możemy zachować post od pokarmów mięsnych. Podczas wieczerzy wigilijnej, którą będziemy spożywali w gronie najbliższych pamiętajmy o: odczytaniu fragmentu Ewangelii wg. św. Łukasza, wspólnej modlitwie, przełamaniu się opłatkiem, składaniu życzeń i śpiewaniu pięknych, tradycyjnych kolęd.
  6. W pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. niedzielny. Taca w drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
  7. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:

w czwartek św. Szczepana, pierwszego męczennika

w piątek św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

w sobotę św. Młodzianków, męczenników

8. Na piątkowa adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy po świątecznej przerwie od 3 stycznia.

9. WIZYTA DUSZPASTERSKA w naszej parafii rozpocznie się 7 stycznia i potrwa do soboty 25 stycznia. Plan kolędy zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u.

10. Zachęcamy do świątecznej lektury GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI, do której dołączona jest płyta z kolędami śpiewanymi przez braci Golców i kalendarz.

11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w ostatnią Niedzielę Adwentu życzymy błogosławieństwa Bożego na Dzień Pański i na ostatnie godziny przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.