1. Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Trwamy w radości z przyjścia na świat Jezusa Chrystusa. Tę wdzięczność będziemy dzisiaj wyrażali podczas każdej Mszy Świętej adorując Najświętszy Sakrament. Od zakończenia sumy do godziny 17.30 adoracja w ciszy, następnie koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 2. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli obchodzimy
  w dniu jutrzejszym. Msze Św. jak w każdą niedzielę, w czasie których święcimy kredę, kadzidło i wodę, które będzie można zabrać do domu. 15 minut przed każdą Eucharystią zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd. O godzinie 17.30 koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej ze Smolca, naszej scholi parafialnej oraz scholii z parafii Bożego Ciała.
  Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na wspólne kolędowanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka. Szczególnie rodziców z dziećmi zachęcamy w tym dniu do udziału w Orszaku Trzech Króli pod hasłem Cuda, cuda ogłaszają.
 3. Wizyta duszpasterska w naszej parafii rozpocznie się 7 stycznia i potrwa do soboty 25 stycznia. Plan kolędy zamieszczony jest w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej oraz na facebook’u. W trakcie trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środy od godz. 9 do 10. W pilnych sprawach prosimy zgłaszać się bezpośrednio po Mszach św.
 4. Msze św. w tygodniu w czasie kolędy będą odprawiane tradycyjnie od poniedziałku do piątku o godzinie 8.00 i 15.00; w soboty o 9.00 i 18.00; w niedziele bez zmian.
 5. Uczestników i rodziny przyjmujące młodzież w ramach Europejskiego Spotkania Młodych Taizé zapraszamy do naszej parafii w przyszłą niedzielę 12 stycznia po Mszy Świętej wieczornej.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek wieczorem będzie zawieszona na czas kolędy i wznowiona 31 stycznia.
 7. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św.
 8. Są do nabycia nowe numery GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI. Czytajmy katolicką prasę i dbajmy o poziom naszej religijnej wiedzy.
 9. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy na niedzielę i Uroczystość Objawienia Pańskiego odkrywania obecności Jezusa Chrystusa i opieki Matki Bożej Miłosierdzia.