1. Przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. błogosławione są świece, których płomień symbolizuje Jezusa Chrystusa. Podczas Eucharystii o godzinie 11.00 zostaną poświęcone świece oraz książeczki do nabożeństwa dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie w salkach.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj o godzinie 15.00. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy i zakończenie błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  3. Dzień Życia Konsekrowanego obchodzony jest dzisiaj w całym Kościele. Po Mszach św. można wesprzeć ofiarą do puszek zakony kontemplacyjne Archidiecezji Wrocławskiej oraz Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy.
  4. Na ostatni już koncert kolęd i pastorałek w tym roku w naszej parafii pt. Zamieszkaj Panie wśród nas zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.00 do naszego kościoła. Wraz z ks. Jackiem Tomaszewskim, kapłanem, który posługiwał w naszej parafii wystąpi młodzież licealna.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
    w poniedziałek św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach św. błogosławieństwo chorych na gardło.
    w środę św. Agaty, dziewicy i męczenniczki. Można przynieść w tym dniu chleb do poświęcenia.
    w czwartek  Świętych męczenników japońskich Pawła Miki i Towarzyszy
  6. Na Modlitwę Uwielbienia z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała zapraszamy we wtorek po wieczornej Eucharystii do naszego kościoła.
  7. Ministrantów wraz z Rodzicami zapraszamy na comiesięczne spotkanie formacyjne we wtorek 4 lutego. Rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 18.00, a po niej spotkanie w salce ks. Zygmunta Jaroszka.
  8. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godziny 17.00. W tym dniu ks. Jan odwiedzi chorych w ich domach.
  9. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 21.00. W tym czasie będzie też okazja do spowiedzi świętej.
  10. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy do rezerwowania terminów Mszy św.
  11. Z okazji Światowego Dnia Chorego (wspomnienie MB z Lourdes) w niedzielę  9 lutego po Mszy św. o godzinie 12.30 sprawowanej w intencji osób chorych i starszych z naszej parafii zostanie udzielony sakrament chorych i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Prosimy o przywiezienie naszych bliskich i znajomych, którzy chcą uczestniczyć w przyjęciu tego sakramentu.
  12. W 2020 roku zapraszamy na pielgrzymki: samolotem do Włoch (22-29 kwietnia) i Ziemi Świętej (12-18 września) oraz autokarowe do Warszawy (6-7 czerwca) i Częstochowy (1-2 sierpnia). Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej parafii, na facebook’u, a także u Pana Bogusia w zakrystii. Prosimy o podjęcie decyzji o uczestnictwie w pielgrzymkach do końca lutego.
  13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: W NIEDZIELI tematem numeru jest Dzień Życia Konsekrowanego. W GOŚCIU NIEDZIELNYM przeczytamy rozmowę z bp. Jackiem Kicińskim sufraganem wrocławskim o istocie i różnych formach życia konsekrowanego.
  14. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławionego Dnia Ofiarowania Pańskiego i opieki Matki Bożej Gromnicznej. O Parafianach, którzy obchodzą w najbliższym tygodniu ważne dla siebie uroczystości pamiętamy w naszych modlitwach.