1. Przeżywamy 3 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Po każdej Mszy św. odmawiamy modlitwę i śpiewamy Święty Boże, Święty mocny modląc się o ustanie epidemii.
  2. Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej
    od poniedziałku do piątku do godz. 21.00. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi kościoła w Polsce Różaniec święty, Apel Jasnogórski i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. W czasie adoracji można poprosić obecnego kapłana o spowiedź świętą.
  3. Msze święte w najbliższym tygodniu i w niedziele według stałego porządku. Intencje Mszy św. w najbliższym czasie prosimy zamawiać telefonicznie, a ofiarę będziemy składali w kopercie przed odprawianą Mszą św. w zakrystii.
  4. Zachęcamy do odprawienia Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej w domach. Nie będzie tych nabożeństw w najbliższym tygodniu w kościele.
  5. W kalendarzu liturgicznym przeżywamy w czwartek uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Pamiętajmy w modlitwach o Księdzu Arcybiskupie Józefie Kupnym w dniu jego patronalnego święta. Msza św. w intencji Róży Św. Józefa zostanie odprawiona 19 marca o godzinie 18.00.
  6. 7 rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka przypada w czwartek. Otaczajmy modlitwami Piotra naszych czasów.
  7. Kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa będzie przesunięty. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.
  8. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do 28 marca w godzinach jej urzędowania. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W NIEDZIELI znajdziemy dodatek Dobra Spowiedź. Jest także GOŚĆ NIEDZIELNY z aktualnymi artykułami o problemach Kościoła i współczesnego świata.
  10. W tym trudnym dla nas czasie przeżywanym w liturgicznym okresie Wielkiego Postu wszystkim życzymy odkrywania Bożej miłości wyrażonej przez Jezusa w Jego męce i śmierci na krzyżu.
  11. W ostatnim czasie z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności:Wiesława Cyunelis (72 lata); Bogdan Pałecki (85 lat); Józef Szeser (91 lata); Maria Czulińska (65 lat); Jadwiga Cierzniak (91 lata); Sabina Gramatyka (94 lat); Henryka Poteraj (96 lat); Helena Mazela (86 lat); Teresa Słupska (75 lat). Polećmy zmarłych Parafian oraz naszych bliskich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…