1.Przeżywamy 5 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU. Po raz pierwszy będziemy transmitowali Eucharystię z naszego kościoła o godz. 12.30 przez parafialną stronę internetową. Planujemy kontynuację transmisji w każdą niedzielę i święto o godz. 12.30.

2. Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień, również dzisiaj od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, Apel Jasnogórski i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po każdej Mszy św. można poprosić kapłana o spowiedź świętą lub umówić się na nią telefonicznie  od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 – 17.30. Tel: 515 – 332 – 325.

3. Msze święte w niedziele i w najbliższym tygodniu według stałego porządku. Przypominamy, że w świątyni może przebywać 5 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które zamówiły na daną godzinę intencję. Osoby, które nie będą mogły wejść do kościoła ze względu na ograniczenia, będą mogły przyjąć Komunię świętą przed rozpoczęciem Eucharystii przed drzwiami kościoła. W najbliższym czasie intencje Mszy św. prosimy zamawiać telefonicznie, a ofiarę będziemy składali w zakrystii w kopercie
przed odprawianą Mszą św.

4. Zachęcamy do odprawienia Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej w domach. Nie będzie tych nabożeństw w najbliższym tygodniu w kościele. Gorzkie Żale w Telewizji TRWAM w niedziele o godz. 17.00.

5. We wtorek przypada 37 rocznica święceń prezbiteratu J.E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Zachęcamy do szczególnej modlitwy za naszego Arcypasterza.

6. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zachęcamy w tym dniu do modlitwy za kapłanów i osoby powołane do służby Bożej oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7. Pierwszy piątek miesiąca będziemy przeżywali jako wynagrodzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Zachęcamy do modlitwy w rodzinach. Do posługi sakramentalnej starszym i chorym w ich domach kapłani powrócą po odwołaniu stanu epidemii. W nagłych sytuacjach można wezwać kapłana telefonicznie.

8. W pierwszą sobotę miesiąca przypominamy o praktyce odprawiania 5 pierwszych sobót miesiąca. Zwłaszcza wspólnotę różańcową zachęcamy do kontynuowania tej praktyki w domu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii. Zachęcamy w tym dniu szczególnie do Komunii duchowej. Nie będzie zmiany tajemnic.

9. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do 5 kwietnia w godzinach jej urzędowania.  W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.

10. Przeżywając Wielki Post odkrywajmy krzyż Chrystusa widziany w perspektywie Zmartwychwstania. Pamiętamy o naszych parafianach w codziennej Eucharystii i modlitwie.

Wasi duszpasterze

Ks. Jan Adamarczuk