1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Obchodzimy ją jako Niedzielę Dobrego Pasterza. Módlmy się za liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła w każdą niedzielę o godz. 12.30. Dzisiaj po każdej Mszy św. nabożeństwo z wystawionym Najświętszym Sakramentem i Litanią Loretańską z modlitwą za naszą Ojczyznę. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa majowego o godzinie 17.15.

2. Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały tydzień, za wyjątkiem niedzieli od godz. 20.00 do 21.00 z transmisją internetową: www.parafiamm.wroclaw.pl. O godz. 20.30 w łączności z Pasterzami i Wiernymi Kościoła Katolickiego w Polsce Różaniec święty, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i Apel Jasnogórski. O spowiedź świętą można poprosić kapłana po Mszy św. lub umówić się na nią telefonicznie.

3.Nabożeństwa majowe w tygodniu po wieczornej Mszy św., a w przyszłą niedzielę o godzinie 17.15. Serdecznie zapraszamy.

4.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
w poniedziałek – Świętego Floriana, męczennika
w środę – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
w piątek – uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.  Msze św. o godzinie 8.00 i 18.00

5. Całodzienna indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w najbliższą środę. Rozpocznie się po porannej Mszy św. o godz. 8.00, a zakończy o godz. 21.00 z przerwą na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00. Osoby, które chciałyby się włączyć jako odpowiedzialni czuwający w określonych godzinach będą mogły wpisać się na listę przy wyjściu z kościoła u przedstawicieli parafii.

6. W najbliższym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zachęcamy w tym dniu
do modlitwy za kapłanów i osoby powołane do służby Bożej oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

7.Kurs przedmałżeński prowadzony w naszej Archidiecezji poprzez komunikatory internetowe rozpocznie się 11 maja. Zapisy odbywać się będą wyłącznie poprzez formularz internetowy na stronie www.archidiecezja.wroc.pl/narzeczeni, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

8. Ofiary na cele parafii można składać do skarbony lub na konto parafialne. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać!

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM, przeczytamy między innymi: O Kulcie Maryi oraz o Matce Prymasa, czyli jak w duchowym oddaniu się Maryi odnalazł wolność Prymas Stefan Wyszyński. Jest czasopismo młodzieżowe MIŁUJCIE SIĘ oraz miesięcznik NOWE ŻYCIE.

10. W Niedzielę Dobrego Pasterza życzymy wszystkim parafianom obecnym w świątyni i przed ekranami komputerów błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień. Dziękujemy
za wszystkie modlitwy zanoszone w intencji ks. Jana i prosimy o dalszą modlitwę za niego.