1. Przeżywamy 21 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU.
  2. W ramach zbiórki organizowanej jako pomoc mieszkańcom Bejrutu, w ubiegłą niedzielę zebraliśmy do skarbonek 1910 zł. Pieniądze po komisyjnym przeliczeniu zostały przesłane przelewem do Caritas Polska i przekazane na rzecz poszkodowanych w wyniku eksplozji. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek – Święto Św. Bartłomieja, Apostoła.
    w środę – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza św. o godz. 18.00. W związku z epidemią w tym roku  nie odbędzie się piesza pielgrzymka z naszej parafii do kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej przy ul. Kochanowskiego we Wrocławiu. Zachęcamy do indywidualnego uczestnictwa we Mszy św. odpustowej o godzinie 18.00 w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
    w czwartek – św. Moniki.
    w piątek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
    w sobotę – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  4. 31. rocznicę poświęcenia naszego kościoła będziemy obchodzić w czwartek
    27 sierpnia. Zapraszamy na Mszę św. za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II
    o godzinie 18.00, a po Eucharystii zapraszamy na tort urodzinowy.
  5. Msza św. w intencji duchowych pielgrzymów na Jasną Górę zostanie odprawiona
    w piątek 28 sierpnia o godz. 18.00.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  7. W okresie wakacyjnym obowiązuje zmieniony porządek Mszy św. w niedziele
    i w tygodniu.
  8. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą św.
  9. Kancelaria Parafialna w czasie wakacji czynna w czwartki od 19.30 do 20.30.
  10. Zachęcamy do wakacyjnej lektury tygodników katolickich NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę
    i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy obchodzącym osobiste
    czy rodzinne uroczystości.
  12. Z naszej Parafialnej wspólnoty odeszli do wieczności: † Wacław Kozłowski