1.Przeżywamy 23 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU. Jest to niedziela adoracyjna dlatego po każdej Mszy św. modlimy się przed Najświętszym Sakramentem szczególnie w intencji dzieci i młodzieży rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny. O godzinie 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie modlitwą w ciszy a następnie o 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo.

2.Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej po każdej Mszy św. przed kościołem. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszego kościoła.

3.W kalendarzu liturgicznym obchodzimy we wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

4.Spowiedź święta w niedziele oraz w tygodniu 15 minut przed każdą Eucharystią.

5.Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek od godziny 16.30 do 17.30 oraz w czwartek od 19.30 do 20.30.

6.Schola dziecięca rozpoczyna swoje spotkania w nowym roku szkolnym. Zapraszamy dzieci w każdą środę do salki ks. Zygmunta Jaroszka od godziny 17.00 do 18.30. Schola będzie śpiewać co dwa tygodnie w niedziele na Mszy św. o godzinie 11.00.

7.Na próby Chóru Parafialnego, które prowadzić będzie Diana Pradelli zapraszamy w środy o godzinie 19.00 do salki ks. Aleksandra Zienkiewicza.

8.Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będziemy przeżywać w sobotę 12 września podczas Mszy św. o godzinie 12.00 oraz w niedzielę podczas Eucharystii o godzinie 11.00. Ze względu na małą powierzchnię naszego kościoła i epidemię coronavirusa, prosimy Parafian aby uczestniczyli w Eucharystii w przyszłą niedzielę o innych godzinach. Dziękujemy za wyrozumiałość.

9.Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w sobotę 12 września od godziny 10.00. W piątek 11 września po wieczornej Mszy św. zapraszamy rodziców do sprzątania i przygotowania naszej świątyni do uroczystości. W związku z tym nie będzie w piątek cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

10.Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy w przyszłą niedzielę 13 września. Rozpoczęcie Eucharystią o godzinie 18.00, a następnie nabożeństwo z modlitwą różańcową w kościele ze względu na trwającą rozbudowę.

11.Zachęcamy do czytania tygodników katolickich. Jest GOŚĆ NIEDZIELNY i NIEDZIELA.

12.Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Serdeczne życzenia składamy wszystkim obchodzącym osobiste czy rodzinne uroczystości.