1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ ADWENTU.
  2. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  3. Zapraszamy do uczestniczenia w KONCERCIE, który jest podsumowaniem adwentowo – świątecznych warsztatów muzycznych dzisiaj po Mszy św. o godzinie 12.30. Występ będzie również transmitowany za pośrednictwem naszej strony internetowej. Dziękujemy Radzie Osiedla Karłowice – Różanka za wsparcie warsztatów muzycznych.
  4. Pobłogosławione opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszach św. i podczas codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu sprzed Ołtarza.  Zadbajmy o to, aby na naszym wigilijnym stole znalazł się poświęcony opłatek. Tradycyjnie zbierane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na zapłacenie kolejnej raty związanej z rozbudową naszej świątyni.
  5. Na Adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj zapraszamy po Mszy św. o godzinie 12.30 i krótkim występie Chóru Parafialnego i Scholi do godziny 18.00 z transmisją za pośrednictwem naszej strony internetowej. W tygodniu od poniedziałku do środy po wieczornej Eucharystii do godziny 20.00.
  6. Spowiedź świąteczna dzisiaj dodatkowo podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu od godziny 14.00 do 18.00. W tygodniu od poniedziałku do środy sakrament pokuty również po wieczornej Mszy św. do godziny 20.00.
  7. Na Roraty zapraszamy jeszcze od poniedziałku do środy o godzinie 18.00 oraz w środę o godzinie 6.15.
  8. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie i rozprowadzenie paczek dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii przed Świętami Bożego Narodzenia.
  9. Dekorowanie oraz przygotowanie naszej świątyni do Świąt Narodzenia Pańskiego zaplanowane jest na wtorek 22 grudnia o godzinie 20.00. Zapraszamy osoby, które chciałyby włączyć się do pomocy.
  10. W Wigilię Uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. Pasterskie o godzinie 21.00, 22.30 (dodatkowa) oraz o 24.00
  11. W pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św. niedzielny z transmisją internetową Eucharystii o godzinie 12.30. Taca w drugi dzień świąt Narodzenia Pańskiego przeznaczona jest na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
  12. Instytut Myśli Schumana zachęca do udziału w Wigilii bez Granic, która odbędzie się online. Więcej szczegółów na stronie www.WigiliaBezGranic.com
  13. Koncert Kolęd Betlejem w Polsce odbędzie się w tym roku online 25 grudnia. Kto chce zostać Ambasadorem Miłosierdzia zapraszamy  na stronę www.ambasadormilosierdzia.pl
  14. Zachęcamy do udziału w akcji 40-dniowego poświęcenie rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu, które rozpocznie się 25 grudnia i potrwa do 2 lutego. Celem tego wydarzenia jest oczyszczenie, przebłaganie za grzechy i uświęcenie siebie i swojej rodziny za wstawiennictwem Matki Bożej, ukoronowanie Maryi jako Królowej naszych domów, przyjęcie Bożego Miłosierdzia przez akt poświęcenia swojego domu i rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu. Więcej informacji na stronie www.teobankologia.pl
  15. Kancelaria parafialna jest nieczynna do odwołania ze względu na trwającą epidemię.
    W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: 515-332-325.
  16. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
  17. Zachęcamy do czytania świątecznej prasy katolickiej: GOŚCIA NIEDZIELNEGO. NIEDZIELI i czasopisma dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ!
  18. Wszystkim obecnym w kościele i na naszej stronie internetowej w ostatnią Niedzielę Adwentu życzymy błogosławieństwa Bożego na Dzień Pański i na ostatnie dni przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.