1. Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się szczególnie w intencji naszych rodzin.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w poniedziałek Świętych Młodzianków męczenników.
  3. Dziękczynienie za rok 2020 rozpoczniemy w czwartek 31 grudnia o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, o godz. 16.00 wspólny Różaniec, a po nim nabożeństwo dziękczynne za rok 2020.
  4. Msza św. dziękczynna za rok 2020 zostanie odprawiona w czwartek 31 grudnia o godzinie 17.00 ze względu na przepisy państwowe.
  5. W I dzień Nowego Roku (piątek) obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Ze względu na uroczystość tego dnia nie obowiązuje post.
  6. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w najbliższym tygodniu (2 stycznia). O godzinie 8.30 różaniec przed Najświętszym Sakramentem oraz nabożeństwo ku czci Matki Bożej Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i rozważanie fatimskie.
  7. Wizyta duszpasterska w naszej parafii, zgodnie z informacjami zawartymi
    w życzeniach świątecznych przekazanych parafianom, będzie miała modlitewny charakter. Od 2 do 22 stycznia na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy modlić się za wiernych zamieszkujących poszczególne ulice naszej parafii. 2 stycznia (sobota) będziemy modlić się za naszych parafian zamieszkujących ulice: Działdowską, Ełcką i Grajewską. Zapraszamy wszystkich do udziału w takiej nietypowej formie kolędowania. SZCZEGÓŁOWY PLAN
  8. Księga intencji jest przygotowana na cały nowy rok. Zachęcamy
    do rezerwowania terminów Mszy św. Można to zrobić po każdej Eucharystii w zakrystii.
  9. Wszystkim Rodzinom z naszej parafii w Niedzielę Świętej Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa.