1. Przeżywamy 3 NIEDZIELĘ W CIĄGU ROKU, która jest Niedzielą Słowa Bożego. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia będą czytać Biblię, mogą uzyskać odpust zupełny. Zachęcamy do codziennego czytania i rozważania Pisma Świętego.
  2. Obchodzimy dzisiaj Dzień solidarności z Chorwacją. Podczas każdej Eucharystii modlimy się za poszkodowanych w czasie trzęsienia ziemi w Chorwacji a po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć poszkodowanych datkami do skarbony ustawionej przed ołtarzem.
  3. Na wspólne kolędowanie w wykonaniu Chóru Parafialnego i Scholi dziecięcej zapraszamy dzisiaj po wieczornej Eucharystii. Ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie to będzie transmitowane za pośrednictwem naszej strony parafialnej. W związku z tym wyjątkowo dzisiaj będą transmitowane dwie Msze św. o godzinie 12.30 i 18.00 oraz koncert.
  4. W ostatni piątek zakończyliśmy nietypową wizytę duszpasterską ze względu na stan epidemii mającą charakter modlitwy i specjalnego błogosławieństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do świątyni na Mszę św. aby dziękować i prosić o Boże błogosławieństwo dla siebie oraz swoich najbliższych. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary na rozbudowę kościoła i potrzeby parafii.
  5. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
    we wtorek Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
    w czwartek św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  6. Na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w każdy piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
  7. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI. Przypominamy, że w tych tygodnikach katolickich znajdują się czytania na każdą niedzielę. Zachęcamy również w tej formie do rozważania słowa, które kieruje do nas Pan Bóg na Dzień Pański.
  9. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i nowego odkrywania Słowa Bożego zawartego na kartach Starego i Nowego Testamentu.