1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to niedziela Laetare czyli Radości, dlatego używamy koloru różowego szat liturgicznych. Za posługę duszpasterską dziękujemy alumnom naszego Seminarium.
  2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć dzisiaj po każdej Mszy św. ze stolika w kościele. Ofiary składane na tacę 21 marca będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni.
  3. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  4. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym są odprawiane w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.00.
  5. Na Adorację Najświętszego Sakramentu w czasie Wielkiego Postu zapraszamy od poniedziałku do czwartku po wieczornej Eucharystii do godziny 20.00, a w piątki do godziny 21.00. We wtorki modlitwę podczas adoracji prowadzi Grupa Charyzmatyczna, a w pozostałe dni indywidualna modlitwa w ciszy.
  6. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w piątek uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Pamiętajmy w modlitwach o Księdzu Arcybiskupie Józefie Kupnym w dniu jego patronalnego święta. Podczas Mszy św. celebrowanej w katedrze wrocławskiej o godzinie 11.00 Ksiądz Arcybiskup udzieli wszystkim uczestniczącym wiernym Archidiecezji Wrocławskiej błogosławieństwa papieskiego z odpustem zupełnym.
  7. 8 rocznica inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka przypada w piątek. Otaczajmy modlitwami Piotra naszych czasów.
  8. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki Wielkiego Postu: dzieci o godzinie 17.00, a młodzież i dorosłych po Mszy św. o godzinie 8.00 i 18.00.
  9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii trwać będą od najbliższego czwartku do V Niedzieli Wielkiego Postu (18-21 marca). Nauki będzie głosić ks. dr Artur Szela z MWSD we Wrocławiu. Spowiedź święta od czwartku do soboty będzie rozpoczynać się pół godziny, a w niedzielę 15 minut przed każdą Mszą św. Okazja do spowiedzi również w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.  Transmisje Mszy św. w czasie rekolekcji będą od czwartku do soboty o godzinie 18.00, a w niedzielę o 12.30. Zapraszamy do udziału w ćwiczeniach rekolekcyjnych, które przygotują nas na Święta Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. PLAN REKOLEKCJI
  10. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
  11. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  12. Zachęcamy do wielkopostnego czytania tygodników katolickich: GOŚCIA NIEDZIELNEGO oraz NIEDZIELI. Jest także nowy numer NOWEGO ŻYCIA poświęcony św. Józefowi.
  13. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy pięknego przeżycia Niedzieli Radości oraz owocnego uczestniczenia w Rekolekcjach Wielkopostnych.