1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Drogim Parafianom i miłym Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał wszystkich wiarą, pokojem i miłością. Niech moc płynąca od Zmartwychwstałego Jezusa rozpala nasze codzienne życie, obejmuje wszystkie troski, pomaga przezwyciężać trudności i prowadzi każdego dnia.
  2. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  3. Dziękujemy ks. Maciejowi oraz Diakonowi Natanowi za zaangażowanie w przygotowanie do Świąt i w przeżywaniu Triduum Sacrum. Pani Marii za świąteczne przygotowanie kuchni, Pani Karolinie i Parafianom zaangażowanym w porządki za przygotowanie kościoła. Panu Bogusiowi i Panu Wiesławowi za posługę w zakrystii. Tomkowi, Janowi, Wojtkowi, Kacprowi i Natanowi za wykonanie Grobu Pańskiego. Serdeczne dziękujemy osobom zaangażowanym w liturgię i adorację, szczególnie Liturgicznej Służbie Ołtarza. Aleksandrze, Dianie oraz Chórowi Parafialnemu za muzyczną oprawę Triduum Sacrum. Marcinowi za przygotowanie nagłośnienia na zewnątrz, a Krzysztofowi i Jerzemu w dobudowanej części kościoła. Gosi za transmisję internetową. Wszystkim wymienionym i niewymienionym serdecznie dziękujemy za życzliwość i modlitwę. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii po Mszach św. do skarbony. W najważniejsze Święta Chrześcijaństwa dziękujemy za modlitwę i ofiary na trwającą mimo trudnego czasu rozbudowę naszej świątyni. Po Świętach Wielkanocnych rozpoczniemy tynkowanie dobudowanej części naszego kościoła.
  4. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych porządek Mszy św. niedzielny z transmisją o godzinie 12.30. Ofiary zebrane w Poniedziałek Wielkanocny do skarbony przeznaczone zostaną na Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne oraz Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.
  5. Na Nowennę przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy w czasie Oktawy Wielkanocnej 15 minut przed każdą Mszą św.
  6. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po wieczornej Eucharystii do godziny 21.00.
  7. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w przyszłą sobotę 10 kwietnia na Mszy św. o godz. 9.00.
  8. Uroczystość Miłosierdzia Bożego będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Eucharystii.
  9. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele oraz dezynfekcji rąk. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami przy wejściu do kościoła przedstawiciele parafii będą wpuszczali ograniczoną przepisami liczbę osób. Pozostałe osoby zachęcamy do zajmowania przygotowanych ławek na placu przed kościołem, gdzie będzie odpowiednie nagłośnienie i w miarę możliwości widoczny ołtarz przez okna w dobudowanej części kościoła.
  10. Kancelaria parafialna od najbliższego czwartku jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  11. Zachęcamy do świątecznego czytania prasy katolickiej GOŚCIA NIEDZIELNEGO i NIEDZIELI z dodatkiem z okazji 95. rocznicy pierwszego wydania. Jest też czasopismo
    dla młodzieży MIŁUJCIE SIĘ! A w nim między innymi O materialnych znakach Zmartwychwstania czy artykuł Bóg większy od Hollywood.