1. Przeżywamy 7 Niedzielę WielkanocnąUroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to również dzień liturgicznego wspomnienia patrona Polski św. Andrzeja Boboli, męczennika. Na Mszy św. o godzinie 11.00 przeżywamy rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  2. Nabożeństwo Majowe w niedziele o godzinie 17.00 z udziałem dzieci rocznicowych a w tygodniu po wieczornej Eucharystii. Podczas majówek modlimy się również Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. Ofiary składane w dniu dzisiejszym do skarbony są w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Msza św. w intencji ofiarodawców na rozbudowę naszego kościoła zostanie odprawiona we wtorek 18 maja o godzinie 18.00.
  4. 101. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II będziemy przeżywali w najbliższy wtorek. Zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00, podczas której będziemy modlić się z towarzyszeniem chóru dziękując Panu Bogu za naszego Wielkiego Rodaka.
  5. Na Modlitwę Uwielbienia zapraszamy w najbliższy wtorek po Nabożeństwie Majowym do naszego kościoła. PLAKAT
  6. Transmisja Mszy św. z naszego kościoła dla osób, które z powodu choroby czy kwarantanny nie mogą uczestniczyć w świątyni w Eucharystii jest w każdą niedzielę o godzinie 12.30 za pośrednictwem naszej strony parafialnej.
  7. Na Adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w piątek po nabożeństwie majowym do godziny 21.00
  8. W związku z sytuacją epidemiczną przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, dezynfekcji rąk i ograniczeniach wprowadzonych przez władze państwowe.
  9. Kancelaria parafialna jest czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu: 515-332-325.
  10. W naszej parafii dostępne są tygodniki katolickie. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary i religijnej wiedzy przez czytanie NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  11. Wszystkim uczestniczącym w Eucharystii w świątyni czy za pośrednictwem naszej strony internetowej w tę niedzielę majową życzymy opieki Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia.