1. Przeżywamy 11 Niedzielę w ciągu roku.
  2. Koperty na ofiarę na rozbudowę naszej świątyni osoby chętne mogą wziąć od przedstawicieli Rady Parafialnej przed kościołem po każdej Mszy św. Ofiary składane na tacę 20 czerwca będą w całości przeznaczone na rozbudowę naszej świątyni. Po 21 czerwca rozpocznie się kolejny etap prac związany z położeniem nowej nawierzchni chodnika. Te kosztowne prace zamierzamy etapować ze względu na wysokie koszty.
  3. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na wieczorną Eucharystię i spotkanie w kościele po Mszy św.
  4. Na program słowno – muzyczny o Słudze Bożym ks. Franciszku Blachnickim zapraszamy dzisiaj o godzinie 13.30 do naszego kościoła.
  5. Na Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.00. Rozpoczniemy Litanią do Serca Pana Jezusa w świątyni a następnie udamy się w procesji wokół kościoła. Nabożeństwo zakończymy przy figurze Matki Bożej na zewnątrz świątyni.
  6. Na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w tygodniu po wieczornej Mszy św.
  7. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy w tym tygodniu:
    w poniedziałek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
    w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego
  8. Ks. Prałat Andrzej Dziełak w przyszłą niedzielę o godzinie 12.30 odprawi Mszę św. dziękczynną z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich. Zapraszamy na tę uroczystą Eucharystię.
  9. Ks. Przemysław Pulnik odprawi w przyszłą niedzielę Msze św. prymicyjne w naszej parafii oraz udzieli błogosławieństwa papieskiego.
  10. Kancelaria parafialna do końca roku szkolnego będzie czynna po uprzednim telefonicznym umówieniu się z księdzem. Proszę dzwonić pod numer telefonu515-332-325.
  11. Parafialny Zespół Caritas podczas zbiórki dla naszej Parafianki Katarzyny Cincio poszkodowanej w pożarze zebrał w ubiegłą niedzielę do skarbonek po Mszach św. 3570,30 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone po zakończeniu remontu mieszkania
    na wyposażenie domu i rozliczone przez Caritas. Za ofiarność Parafian składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  12. W naszej parafii dostępne są tygodniki katolickie. Zachęcamy do pogłębiania swojej wiary i religijnej wiedzy przez czytanie NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
  13. Wszystkim Parafianom i drogim Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę i cały nadchodzący tydzień. Szczególnej bliskości z Panem Jezusem życzymy dzieciom, które przyjęły wczoraj Pierwszą Komunię Świętą i przeżywają swój Biały Tydzień.